Відгуки про Nissan Pathfinder 2007

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Nissan Pathfinder виготовлених в 2007 році. Ви також можете почитати відгуки про Nissan Pathfinder інших років виготовлення, наприклад в 2006 році або в 2008 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
ДЕВЧЕНКА
ДЕВЧЕНКА
Львов
AT
2007, 110км
+8 / -7 Nissan Pathfinder 2007

Nissa вже маю 2роки перед тим як його придбати довго роздумувала що купити хотіла BMW X5 але в тій комплектації що я вибрала виходило досить дорого, тому я вирішила купити Pathfinder і хочу вам сказати що це дуже хороший автомобіль який повністтю відповідає всім вимогам, що стосовно поїздок по бездо читать отзыв

4.0, AT
2007, 56.000км
+108 / -0 Nissan Pathfinder 2007

Купил Ниссана случайно, просто зашел в салон, понравился и взял. Сейчас не жалею ни грамма. За год проехал 55т.км и ни единого плохого слова в адрес машины и производителя не было.Да жестковат, но зато по трассе устойчивый и по бездорожью идет очень даже ничего.На охоту и рыбалку не заменимый товари читать отзыв

Иван
Иван
Симферополь
2.5, AT
2007, 1.500км
+139 / -1 Nissan Pathfinder 2007

Купили Pathfinder в 2007 года. Живем загородом с плохой дорогой. Машина требовалась для поездок только зимой. Вариантов было много, но к сожалению, остановились на Ниссане. А сожаления вот по какому поводу - а на пятой двери , рядом со значком Ниссан, появилось внушительного вида вздутие краски. Не  читать отзыв

нові відгуки про Pathfinder 2007 року