Відгук Nissan Altima 2017 2.5 бензин автоматична

Max
Max

16.11.2023

Рік, пробіг: 2017, 14 км

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 7.5 л/100км

Автомобілем задоволений повністю. Надзвичайно комфортний, якщо їздити плавно двигуна взагалі не чути, надзвичайно коректна робота варіатора (раніше на варіаторі не їздив, тільки на гідротрансформаторі та дсг), надалі всі авто буду обирати виключно з варіатором. Просторий салон, місткий багажник. Легко встановилось ГБО. Окремо відмічу динаміку, дефіциту якої взагалі немає. За час експлуатації можу відмітити один недолік це кліренс, але це в залежності з яким авто порівнювати, напевно це особливість усіх седанів цього класу авто. Вважаю, що в своєму класі, це найкраще авто за співвідношенням ціна/якість.

Просторий салон, приваблива ціна, гарний дизайн, комфорт, динаміка, витрати палива, надійність.

Невеликий кліренс.

Порада покупцеві: Рекомендую до придбання.

Обговорити відгук про Nissan Altima 2017

Олександр
Украина, Борисполь
30.12.2023

Наїздив на Алтімі вже близько 100 тисяч, тому можу поділитися реальним досвідом володіння. При купівлі авто зі США, і відновлення технічного стану, замінив всі рідини і витратні матеріали. Після цього читати відгук

Alexey
Украина, Буча
04.05.2021

Всем здравствуйте. Была у меня такая Альтима 2016г, с мотором 2.5л в максимальной комплектации. Покупал не новой, но с маленьким пробегом, как говорится - с запахом новой. Из приятного - классный читати відгук

Продаж б/у Nissan Altima

Nissan Altima 2020 Nissan Altima 14900$ 2020