Відгук Mitsubishi ASX 2023 1.6 бензин механічна

Олексій
Олексій
Украина Николаев 08.09.2024
Mitsubishi ASX

Інформація від власника

Рік, пробіг:
2023, 5.000 км
КПП, привод:
мех., передній
Двигун:
1.6 бензин
Кузов:
позашляховик, 5 дв.
Витрата пального по місту: 6.7 л/100км, по трасі: 5.7 л/100км, середній: 6.7 л/100км

Оцінка авто

Загальна оцінка:
4
Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Потрібно було друге авто в сім'ю. Найголовніші критерії: кліренс та безпека. Повний привід не потрібен, за 15 років не бачив необхідності в ньому.

З плюсів: високе, безпечне, просте авто с мінімально необхідним набором функцій; дизайн, але це індивідуально; обзор, дзеркала; світло; зручні передні крісла - проїхав за раз більш 1000 км, майже не втомився, але задні - спинка майже вертикально, дещо незручно; інтуїтивно зрозуміло все: управління, де знаходиться кнопки, не потрібно звикати, сів та поїхав. М'яке зчеплення, класні гальма. Багато м'якого пластику на панелі; шустро працює андроїд авто; потужний клімат на охолодження, на опалення ще не перевіряв.

За місяць накатав 5000 км., витрату пального, я так розумію, поки що рано коректно рахувати, але на 95 бензині від ВОГ по трасі 5.7 л, якщо 90-100 км/год, по місту десь 6.5 - 6.8 виходе без пробок. 1000-1500 км на обкатці не дуже навантажував авто, але мотор потрібно крутити хоча б до 3-3.5 тис, тоді їде доволі різво, коробка підібрана добре - після обкатки веселіше.

З мінусів: іноді висне медіа - перезавантажується на японську мову; дуууже не вистачає круіза, готов відмовитися від безключового доступу та кнопки двигуна на користь круіза; немає системи контроля тиску в шинах-вважав, що зараз усі авто оснащуються нею; ще здивувався відсутності можливості відключення зовнішнього освітлення в ручному режимі, тільки режим авто або габарити; резина з салону ну дуже шумна. Ще дизайн кнопок та крутілок клімату ну дуже застарілий. І найбільш бісить - це стук пасажирського ременя об стійку при найменших коливаннях авто.

При покупці порівнював з Вітарою, але їх в дорестайлінгу вже не було; з С-кросс, вони нижче та дорожчі, Камік та Карок - перший зовсім бідна комплектація та не такий високий, другий дуже дорого. Дивився Опель, але зовсім не зайшов. Ще, звичайно, Дастер, але дизайн та відношення в салоні відвернуло від покупки.

Плюси та мінуси автомобіля

У відгуку.

У відгуку.

Порада покупцеві

Я ще встиг взяти 23 року з гарною знижкою. Зараз на таку вартість можна дивитися нову Вітару (після рестайлінгу) або щось інше.

Відгук був корисним?
Так Ні

Обговорити відгук про Mitsubishi ASX 2023

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація