Отзыв Mercedes Vito 2004 2.2 дизель на механике

Год, пробег: 2004, 306.000 км
КПП, привод: мех., задний
Двигатель: 2.2 дизель
Кузов: минивэн, 4 дв.

Mercedes Vito 2004 - фото 1 Mercedes Vito 2004 - фото 2 Mercedes Vito 2004 - фото 3 Mercedes Vito 2004 - фото 4 Mercedes Vito 2004 - фото 5 Mercedes Vito 2004 - фото 6

Мерс є мерс, пре як танк. Соляри 8-9 літрів. Комфорт дороги, що там дороги, ями пропливаєш, їдеш зверху як Бог, а кругом блошки легкові авто, щось там шпортають по дорозі. Масло поміняти коштує 850грн - фільтр соляри + фільтр воздушний + фільтр масляний + бесплатна заміна всіх запчастин. Думаю, раз на 10000км це не дуже багато. А взагалі тачка звір, траса, шоста передача, машина притискується до дороги, слухається керма добре. Ну, а я займаюсь торгівлею, товар загрузити кращої машини нема - місця уйма. А якщо когось підвести, сім мість - тільки грузи. А якщо нема де випити, в машині столик, музика, чим не міні бар все підруками. Бажаю придбати, якщо не мою так подібну машину. Влад.

Сильна, витривала, поки вмене проблем з неюне виникало.

Нема книжки по експлуатації авта і трохи забагато електроніки.

Совет покупателю: Щоб вас ненамахали на кілометражі, подивіться на передній тормозний блін, якщо борозда велика, значить машина проїхала дуже багато, а зрешта можна і там намахатись але.

Обсудить отзыв про Mercedes Vito 2004

fantom41

А як на мене-доволі непоганий місцевий діалект;автору-респект за оригінальність!В усякому разі після такого відгуку я ПРОНИКСЯ та сам захотів володіти таким дивом,як Віто,хоч до цьго і полюбляв прохватитись з вітерцем на БМВ...всім удачі на дорогах!

Дякую як будеш брати авто то мерс до 2008 року дешевший у експлоатакій фільтри масляні і топлевні з 2009 набагато доржче але це звязано з новою моделью може все змінеця

Хто купив Мерса пропоную на зиму задні колеса шипувати я шипував повірьте такі гори з льоду брав що передньовидучі авта вмирали я взяв корейського виробника на атс 380грн французькі шпилькі головне шпильки ставити на спущену резину потім накачати проїхати до 100кілометрів небільше 70 км і потім зима не зима

Всі проблеми поломки погасненя фар підчас руху показує передня панель приборів якщо вчасно їх ліквідовувати тобто ремонтувати ваше авто їзде довго німець не дурний кожна лампочка показує завчасно поломку і у вас є час на вирішення цих не гараздів

01.10.2007

был у меня этот автомобиль около 2 лет.отличное авто как для работы так и для семейного отдыха.по трассе идет безшумно, чем больше груженный, тем увереннее.я был очень доволен этой машиной и ездил бы на читать отзыв

Украина, Луцк
20.01.2009

Мерседес Вито 2004-2006 годов выпуска считаю лучшими в этой категории авто. Конкурентом возможно считать VW T5, но они уже зарекомендовали себя, как не надёжные читать отзыв

Продажа б/у Mercedes Vito

Mercedes Vito 2017 Mercedes Vito 30900$ 2017