Відгук Mercedes S-Class 2011 4.7 turbo бензин автоматична

Mercedes S-Class

Рік, пробіг: 2011, 115.000 км
Двигун: 4.7 turbo бензин
Компл.: Long

Витрата пального по місту: 15.0 л/100км, по трасі: 12.0 л/100км, середній: 14.0 л/100км

Брали новим з купою опцій - нічне бачення, масаж, вентиляція, пневмо балони в сидіннях, harman...

Для мене це єдине авто яке тебе ізолює максимально від зовнішнього середовища, можна їхати хоч 100 хоч 250, в салоні тиша та спокій, відчуття впевненості у авто. Комфорт просто нереальний, в Харкові багать асфальту після гусениць танків, всі інші авто гудять, а в мерсі тиша.

Витрата авто дуже різниться, можна і 11 літрів по місту їздити, а можна і 30+. Те саме і по трасі.

Є моменти що часто на трасі гума шишками йшла коли швидко їздили, в Київ і назад бувало мінус 2 колеса. Профіль невеликий і хода підвіски не вистачає коли 200+ ловиш ями чи сходинки на дорозі. Зараз вже краще дороги зробили.

На 90 т.км. почалися питання з пневмопідвіскою, пробували ставити б/у, потім ремонтувати - не допомогло. Поставили нові в круг і все супер. Нічого не ламалось на загал. Ходова то витратний матеріал, і то через над швидке пересування. Все працює як з заводу.

Еталон у світі авто. Неперевершена інженерія, максимально якісно зроблено.

Втрата на новому авто, вартість сервісу. Втратити за перші 5 років легко можна $100т, плюс ТО кожне біля $1т на офіційному сервісі. Ми брали $156т зараз біля $20т коштує, 12років.

Порада покупцеві: Якщо брати б/у треба бути готовим на витрати $5т+, як наприклад просто ходову замінити.

Якщо авто погано доглядали може бути купа проблем і з двигуном і з коробкою, роздаткою та будь чим. Якщо запущене авто його зробити буде нереально через вартість запчастин.

Обговорити відгук про Mercedes S-Class (W221) 2011

Mercedes S-Class

rvs
Украина, Мариуполь
21.05.2013

Езжу с 2012. С апреля. На авто не жалуюсь. 25 000 км проехал без поломок. Мне нужна тогда была машина, в которой бы сочетались скорость и комфорт. Я нашел то, что искал! Но!!! К этому всему прибавляет читати відгук

13.09.2009

Я управлял большим количеством автомобилей разных производителей и всегда чего то не хватала , поэтому больше чем пол года машины не задерживались. Постоянно хотелось чего то другого, листал журналы в читати відгук

Продаж б/у Mercedes S-Class

Mercedes S-Class 2020 Mercedes S-Class 78999$ 2020