Відгук Mazda 3 2004 1.6 бензин механічна

Ровно

06.02.2014
Mazda 3

Рік, пробіг: 2004, 200.000 км

Працюю торговим, наїздив 200000 (точно 199875 км.). Брав з 130 тис. набігу. Вибір був між ланос-новий, нексія, рено символ. Вибір впав на більш виражену в потоці авто - мазду.

Тепер по - суті. Ходова - жорстка після рено, просто дуже жорстка і не сильно винослива (подушки і стойки через 30-40 тис. заміна). Коробку краще брати мех. (дешево в ремонті і догляді, менше проблем). Но і з механічною виходять з ладу синхронізатори, щаплення поміняв при 199794 км. - оце сила, в рено пішло швидше. Корозія на арках є но не значна.

А решту просто супер - клімат - паше, обігрів задніх ніг пасажирана ульот. Ні одної поломки з електрикою чи іншими механічними деталями салону (нова мазда навіть немає підсвітки всіх вікон склопідйомників), а вцій є все і дотягувачі вікон і анти защемлення. Якість салону навіть десятирічної машини просто викликає захват.

Якість матеріалу салону.
Зовнішній вигляд.
Недорого в експл.
Практична.

Ходова жорстка.
Витрати палива.
Кліренс.

Порада покупцеві: Рекомендую брати, но НЕ БИТУ(бо зразу гниє) і з рук знайомих (перекупи дже шаманять і не видно справжньго лиця авто), а також версії не базові, та з механікою.

Обговорити відгук про Mazda 3 2004

Mazda 3

09.11.2007

Не знаю, будет ли мой отзыв полезен кому-нибудь, если я за 3 года накатал всего 35 тыс. по городу. Просто хочу сообщить, что не ломалось ничего, под капот можно не заглядывать. Зимой, правда, стоит в читати відгук

06.03.2009

Очень надежный автомобиль, который показывает сбалансированный выбор между престижностью, качеством, цене и стоимости его обслуживания. В семье было два автомобиля этой марки, стоимость обслуживания н читати відгук

Продаж б/у Mazda 3

Mazda 3 2021 Mazda 3 21700$ 2021