Відгук Jeep Cherokee 2016 2.4 бензин автоматична

Олександр

04.12.2020

Рік, пробіг: 2016, 118.000 км
Компл.: Limited

Витрата пального по місту: 12.0 л/100км, по трасі: 9.5 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Мої вітання. Хочу поділитися враженням від користування даного автомобілю. Пригнали з США, пробіг був 80000, зробили ремонт. Катався без абсолютних проблем до 110000, потім понеслась. Заклинув компресор, потім другий (новий оригінальний), помер стартер, термостат, після 118000 почалися проблеми з блоком керування інтеркулером. За неповних півтора року, всі ремонти і ТО, які проводилося тільки у офіціалів, обійшлися в 100000грн. З чого можу зробити висновки, що гарантію їздить, далі готуйте гаманець.

Комфорт, достатньо динамічний, жодних проблем по керованості і прохідності, дуже міцний корпус і товстий шар фарби та лаку.

Низька надійність після гарантії, дорогий ремонт.

Порада покупцеві: Машина класна, але дорога в обслуговуванні

Обговорити відгук про Jeep Cherokee 2016

Azazello

Биток из США это лотерея, кто-то пригнал свежую тачку с пробегом пару тыс. Сделал косметику и катается довольный. есть же варианты типа кот в мешке да и америкосы не особо заморачиваются на счет ТО и прочего обслуживания, особенно после гарантии. Тоже одно время хотел заказать, что-то из D-класса но взвесив все риски понял что я морально не готов купить автомобиль по картинке, да и цены на тот момент были прилично выше.

Ярослав
Россия, Санкт-Петербург
17.01.2019

Всем доброго дня! О покупке Чероки думал последние пару лет, но останавливала его страшная многоглазая морда. А тут бац, рестайлинг, все дела. И вот как раз в новом обличии мне эта машина очень " читати відгук

21.08.2019

Добрый день, друзья! Купил данный автомобиль на пробеге 100 000, накатал по Киеву и поездкам до Одессы, 10 000 км, поделюсь впечатлениями. 1. Машина очень понравилась внешне, решил взять для Киева читати відгук

Продаж б/у Jeep Cherokee

Jeep Cherokee 2017 Jeep Cherokee 19500$ 2017