Відгук Hyundai Tucson 2019 2.0 бензин автоматична

Ивано-Франковск

09.12.2019

Рік, пробіг: 2019, 2.500 км
Компл.: Dynamic

Витрата пального по місту: 18.0 л/100км, по трасі: 7.5 л/100км, середній: 15.0 л/100км

Перше авто, до цього їздив на батьковій Opel Omega 1988 року, довго обирав, хотілося взяти RAV4 або CX5, але не вистачало грошей)

У Qashqai менша потужність і відсутні рейлінги та медіасистема за схожу комплекатцію. Але мабуть варто було спершу проїхатись на тест-драйві... Також вагомим плюсом були відсутність у Hyundai комісії банку та страхування життя при оформленні кредиту.

Зимову резину придбав Hankook Winter I*Cept X RW10.

- Потужності для міста та й на трасі переважно вистачає, хоча завжди хочеться більше;
- Світло дуже хороше, радують бокові лампи та Led;
- Просторий салон (мій зріст 178см);
- Високий кліренс;
- Хороша медіасистема, наявність Apple CarPlay;
- Підігрів сидінь/керма;
- Задні камера та парктронік;
- У Hyndai відсутня комісія банку та страхування життя при оформленні кредиту;
- Під фальшпідлогою біля запаски багато місця;

- Розхід палива по місту - 18 літрів! Одна з причин - їзда на короткі дистанції, але все одно це жах;
- Підвіска - жорстка ппц, лежачі поліцейські даються морально дуже важко, чутно як ззаду все підскакує;
- Відсутнє автодоведення скла;
- Ну і мабуть хотілося б кращу шумоізоляцію.

Порада покупцеві: Перш за все спробуйте також тест-драйв Rav4, CX5, Karoq та Qashqai для порівняння!

А для економії можливо краще буде розглянути Sportage, ці авто наче на одній базі і мало чим відрізняються, але Kia значно дешевша.

Того ж дня 3axap дописав: - Плюси: він красунчик, дизайн крутий! - Мінуси: відсутність гідроупорів для капоту.

Наступного дня 3axap дописав: Наразі Кашкай в максимальній комплектації з повним фаршем (окрім хіба шкіряного салону) коштує дешевше ніж Туксон в мінімальній... Коли я купував вони були приблизно в одну ціну(

Обговорити відгук про Hyundai Tucson 2019

Ser Gio

А можете сказати, на яку дистанцію в кілометрах у вас поїздки, що аж такий розхід?

Ser Gio, по 2км інколи буває

Shep

я так понял речь идет о сравнении этих авто в бюджете около 25к$. из этих вариантов я бы выбрал дизельный кашкай, и расход был бы намного меньше и динамика лучше , ничего не имею против таксона , он крксавчик, но 2.0атмо это прошлый век, а дизель 1.6 идет только с роботом , который корейцы пока не доработали, ломучий он.. у кашкая вариатор, который я обычно не перевариваю , но на тесте кашкая я узнал что бывают и нормально настроенные вариаторы, пока единственный который у меня отвращения не вызвал , адекватно работает. по остальным конкурентам , рав и сх5 аналогично в этой цене - 2.0атмо в топку , а карок был бы конечно победителем во всех дисциплинах если абстрагироваться от цены, но в хорошей комплектации , и нормальной мокрой дсг - это далеко за рамками цены , о которой мы говорим.. но выбор сделан, удачи в эксплкатации))

Shep, глянув на кашкай Текна за 677к, дійсно крутий варіант! І візуально мені подобається, але 130кс... не знаю не знаю) Мало трохи) Ну і мене теж тоді переконали що варіатор гірший за автомат, як в плані розгону так і в плані економії, здається... ?

Shep

3axap, вообще лично мое мнение гидрик обычно лучше настроен чем вариатор, но кашкай в этом плане удивил, насчет расхода гидротрансформатор самая прожорливая коробка, вариатор в плане расхода что то среднее между ним и роботом, а насчет динамики двигатель решает, у дизеля больше крутящий момент и он доступен с 1700 оборотов благодаря турбине, у бенза меньше крутящий и его пик доступен только около 5000 оборотов, Вы часто в городе его так крутить будете? может даже что по паспорту у атмо и турбы будут одинаковые цифры разгона, но разница будет в том, что на турбине Вам захочется их раз за разом подтверждать получая удовольствие от ускорения с любых скоростей и оборотов, а на бензе Вам просто не захочется сильно нажимать, потому что рев будет такой , что Вам постоянно будет казаться что Вы насилуете машину, да и это просто некомфортно, в итоге эти цифры так в паспорте и остануться, а увеличенный расход будет вполне реальным , поэтому я и говорю, что атмо движки это прошлый век

Zub8

Автор,все що є найважливіше в машині вас не задовільняє-розхід,шумка,підвіска,комфорт.На даний момент не жалієте про свій вибір?

Zub8, не жалію) За свої гроші це був найкращий варіант!

Зараз можливо дійсно кращим був б Кашкай дизельний в комплектації Текна за 677к, єдине що там 130кс, хотілося б побільше(

Slavik0080

3axap, кашкай меньше.

Yura50

Непотрібно відштовхуватись від того,що пише на приборній панелі 18 л.на 100 км. При малих дистанціях. Це неправильно. Заправте до повного проїдьте 100 км.і повторіть процедуру. І будете знати свій розхід на 100%
Треба було брати дизель)

Yura50, спасибі) спробую)
а дизеля дуже дорогі((

Sergey-SV

Я б не сказал, что высокий клиренс.

Россия, Москва
18.06.2019

История выбора автомобиля довольно проста. Пора было менять свой пятилетний Киа Рио на что- то другое. Т.к. семья пополняется, то хотелось машину побольше и с полным приводом. Машина должна была быть читати відгук

Верт
Украина, Ивано-Франковск
13.10.2019

Довго думаючи брати з Штатів чи з салону вибір впав на дану модель. Салон пропонував дуже хорошу скидку + кредит від банку під 0% заставив зупинитись на цьому варіанті. Взяли у чорному кольорі. Вигляд читати відгук

Продаж б/у Hyundai Tucson

Hyundai Tucson 2021 Hyundai Tucson 19900$ 2021