Відгук Hyundai ix35 (Tucson ix) 2011 2.0 turbo дизель автоматична

Львов

17.08.2016

Рік, пробіг: 2011, 84.000 км

Витрата пального по місту: 9.0 л/100км, по трасі: 6.8 л/100км, середній: 7.5 л/100км

Користувався автомобілем рівно 5 років. Купив у неофіційного дилера Рік Авто. Збірка авто була корейська для європейських країн. Комплектація максимальна з панорамою, лише без ESP. За весь час експлуатації (понад 80 тис. км) мав 2 проблеми:

1. Підвісний підшипник почав гудіти на 15 тис. км. (замінили по гарантії).
2. Датчик парктроніка задній після сильного морозу заглючив (замінили по гарантії).

Інших нарікань не спостерігалось.

Машина добре зібрана, тримається купи. Не надто жорстка та не надто м'яка, порівняно з конкурентами (розглядав перед купівлею Toyota RAV4, Kia Sportage, Mitsubishi Outlander, Suzuki Vitara, Ford Kuga).

РАВ4 - занадто жорсткий, Мітсубісі та Сузукі - не економічні та заслабкі двигуни, Куга - менший салон і місця менше за тих самих розмірів.

Сподобався на Хюндай двигун: тяга, надійність, економічність.

Продав автомобіль тільки через брак місця - збільшилась сім'я.

Усі перестороги щодо корейських автомобілів в Інтернеті були неправдивими. Я задоволений купівлею та користуванням цього автомобіля.

Зараз теж купив Хюндай, тільки трохи більший.

Надійність, економічність, ергономіка, зовнішній вигляд, добрий розподіл місця як для цих розмірів авто.
Дуже багато місця біля запасного колеса - можна все додаткове для авто заховати там.

Датчики парктроніка. Розмовляв з кількома власниками - теж мали таку проблему. Щоправда після заміни їх - проблема зникла.

Порада покупцеві: Чудовий автомобіль. Для сімей з дітьми теж підходить - перевірив сам! Рекомендую!

Обговорити відгук про Hyundai ix35 2011

Shep

интересно как могла быть европейская версия без есп, это ведь там обязаловка

KoTb

На яку модель змінили, дуже цікаво

Иван
Украина, Донецк
26.03.2011

Проехал около 1000км. - доволен всем. Автомат быстрый, чуть-чуть иногда тупит на трассе при разгоне, но это наверное я его еще не прохавал. Подвеска жестковата немного (по сравнению с Ланосом), но в о читати відгук

юра
Украина, Львов
30.04.2011

Купив автомобіль 14 квітня! наганяв 700км. до того був хюндай таксон після того як пересів на ix35 це небо і земля... машиною повністю задоволений! на трасі веде себе добре... по місту також непогано. читати відгук

Продаж б/у Hyundai ix35 (Tucson ix)