Відгук Hyundai Elantra 2012 1.8 бензин автоматична

10.03.2012
Hyundai Elantra MD
Hyundai Elantra

Рік, пробіг: 2012, 3.000 км

Брав свою Ельку за 500км від дому. Там де була в наявності. Скажу коротко машина своїх грошей стоїть. Мотор 1.8 тяне гарно. Коробка автомат працює нормально, але на газ треба тиснути не до упора. Шумка гарна. Хто пише, що не дуже, то явно зрівнюють не рівні класом авто або не рівні в ціні. По заду балка трохи розкачує, але швидко звикаєш. Витрата пального за містом при 110-120 км\год 6.5-7л\100 км місто 9-9.5л. Будуть конкретні питання звертайтесь!

Обговорити відгук про Hyundai Elantra MD 2012

vlodes

С расходом топлива Вы скорее ошибаетесь. Мерял как по приборам, так и от отстрела до отстрела на одной заправке.... Если трасса - средний расход 9 л/100 (при средней скорости 130), если город 10-11/100, в зависимости от пробок. Расход 6,5-7/100 - бывает, но не у этого авто....)))

Я проїхав 3350км кожно разу заправляв до повного і збивав спідометер на нуль. більше 8,3л\100 в середньому не виходило. це 150км. по Київу та 370 км по трасі. Але по трасі 110-120 не більше і я не люблю оберти мотора більше 4000. у мене перед Елькою була Шевроле Лацети усі пишуть що в даному авто витрати пального в межах 9-11л\100 у мене ніколи більше 8 на круг не було. Мене цікавить як ви їздите, мотор розкручуєте на кожній передачі до 4000-5000об\хв. напишіть будь-ласка

vlodes

Коробка этой машины не даст раскачать обороты до 4000 на передачах от 1до 5.... Как правило даже при динамичном стиле езды больше 3500 не поднимается.) Да, езжу я быстро. На любой из моих машин у моей жены всегда на 1-2 литра расход меньше. Выходит, что у вас... женский стиль езды...)... пардон, спокойный стиль езды.

По поводу "Коробка этой машины не даст раскачать обороты до 4000 на передачах от 1до 5...." бред чистой води. Ви почитайте отзиви людей які справді мають дане авто. При надмірному натиску на газ буває з 6-ї передачі і оборотів 1700 за хв переходить на 3-4 передачу і завалює оберти на 5000 за хв. А по поводу "Выходит, что у вас... женский стиль езды...)... пардон, спокойный стиль езды" Палить за дурно бензин ума великого не треба , но нагадаю у першому відгуку ви писали "Расход 6,5-7/100 - бывает, но не у этого авто....)))" а тепер зїжаєте на "женский стиль езды" дак де правда???

ВЫ говорите у вас до элантры была лачетти. В сравнении с лачети вы заметили минусы в подвеске элантры? Есть ли потеря управляемости? перестановка зала? Для меня очень актуальный вопрос. стою перед выбором элантра автомат 1.6 или i30 дизель автомат (i30 хорошо держит дорогу). интересует поведение именно на трассе.

По первах проблема з задньою підвіскою справді в порівнянні з лацеті була відчутна . Скажеш яка? Коли попадаєш в колію яка залишається на трасі літом після фур, волни такі розумієте, навіть не значні ледь помітні, то зад авто наче починає шукати дорогу, але це на швидкості понад 110 і це не так страшно як описують. Читав на форумах, що після 6000-8000 км проблема стає не відчутна, но я не вірю. Спочатку було страшновато коли розгойдувало, а тепер і швидкість не зменшую, напевно звик. На рахунок "Есть ли потеря управляемости? " Наверно да но незначна.

Проїхав уже майже 10000км. проблема з задньою підвіскою не прошла.

JOHN REMBO

Здравствуйте, Джони! Читал на форуме про нового Акцента, то что кузов ацинкованный под лаком и краской. Не могли бы написать, есть ли такие характеристики у Элантры? Заранее спасибо!

Да кузов оцинкований 100%.

Проїхав уже 7500км. Витрата бензину не змінилась, за містом при 120-130 км\год 6.5-7л\100 км місто 9-9.5л. Зараз коробка автомат працює на мій погляд ідеально. Мабудь мозги коробки підстроїлись під мій режим їзди. Клімат працюе просто клас.По заду балка розкачуе але не критично. Зрівнювати є з чим.

яворский

Как официальный сервис? На сервисе не интересовались как устранить раскачку, сильно ли проседает зад под нагрузкой ( у многих элантр замечал), ставят ли проставки под пружины назад, не укачивает ли задних пассажиров?

Сервіс покищо нічого, Перше ТО у 2500км проходив коштувало біля 800грн. Зад просідає сильно!!! За подставкі под пружини не знаю.Задніх пасажирів не укачувало.

Hyundai Elantra

Виктор
23.02.2012

Автомобиль сперва понравился моей жене.) Мы его авансировали, и продали ее проблемную Тойоту Аурис. Но ждать пришлось слишком долго, а пешком ходить и работать сложно.... в итоге недождавшись купили е читати відгук

Kenny
Украина, Хмельницкий
11.03.2012

С Октавией у мя не срослось была постоянно турбо яма, cчас мне скажут передачи неправильно подбирал, но на 3 тыс. об даю газ в пол гребаных несколько секунд двиг тупит (вроде розганяется но так как Ва читати відгук

Продаж б/у Hyundai Elantra

Hyundai Elantra 2018 Hyundai Elantra 12600$ 2018