Відгук Honda Accord 2011 2.0 бензин автоматична

Ивано-Франковск

13.07.2012

Рік, пробіг: 2011, 78.000 км
Компл.: EX

Honda Accord 2011 - фото 1 Honda Accord 2011 - фото 2 Honda Accord 2011 - фото 3 Honda Accord 2011 - фото 4 Honda Accord 2011 - фото 5 Honda Accord 2011 - фото 6

Стильна потужна й комфортна машина, відмінна ходова і мотор, коробка вміє гальмувати на спусках і миттєво переходить у прискорення в ручному режимі, машина службова, за 70 тис.км нічого крім колодок і тяжок стабілізаторів не мінялося. Одного разу випадково збили собаку, довелося замінити протитуману фару, відмінна гарантія на офіційному сервісі, це друга наша службова хонда, до цього була камрі і був VW, ця машина просто створена для водія, можете мені повірити я за кермом з 1988р і об'їздив за цей час всю Україну і Польщу.

Управління, комфорт, дизайн, салон, ксенон світло, посадка, огляд, хороший офіційний сервіс, комплектацiя, музика, кузов, точне кермо, дуже гарни гальма!

Не дуже високий дорожній просвіт, трохи жорстка на дорозi в Тернополі або Рівному. В загалгi мiнусiв не мае!

Порада покупцеві: Надійна і перевірена Українськими шляхами машина, ідеальне керування, дуже надійний мотор і підвіска.
Отримаете задоволення від керування 100%.

Обговорити відгук про Honda Accord 2011

Auto_User

А почему фотки салона в целофане?

CHELSII

сьогодні був в автосалоні дійсно авто прикольне салон розкішний великий, Гарантія 3 роки або 100.000км, тільки один мінус малий кліренс вроді 15см База 31.000 комфорт 34.000 37.000 булоб в мене бабло купив би її в бордовому кольрі )))) фольц СС на 10.000 у.е. дороще

Виктор
14.10.2011

Рекомендую для продвинутых и опытных водителей! Подросткам и женщинам лучше не давать! Подростки начинают гонять (проверенно!), а дамы не понимают упругий тяжёлый руль, отдачу при пробуксовке и поворо читати відгук

игорь
Украина, Николаев
26.02.2012

Об Аккорде можно говорить вечно, машина для человека и для блага человека... машина тype s 2.4 рестайлинг 2011года, прошел почти 3 тыс км, слов нет одни - эмоции, Особо не давил обкатку чуть пройти, х читати відгук

Продаж б/у Honda Accord

Honda Accord 2014 Honda Accord 11800$ 2014