Відгук Honda Accord 2011 2.0 бензин автоматична

Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Стильна потужна й комфортна машина, відмінна ходова і мотор, коробка вміє гальмувати на спусках і миттєво переходить у прискорення в ручному режимі, машина службова, за 70 тис.км нічого крім колодок і тяжок стабілізаторів не мінялося. Одного разу випадково збили собаку, довелося замінити протитуману фару, відмінна гарантія на офіційному сервісі, це друга наша службова хонда, до цього була камрі і був VW, ця машина просто створена для водія, можете мені повірити я за кермом з 1988р і об'їздив за цей час всю Україну і Польщу.

Плюси та мінуси автомобіля

Управління, комфорт, дизайн, салон, ксенон світло, посадка, огляд, хороший офіційний сервіс, комплектацiя, музика, кузов, точне кермо, дуже гарни гальма!

Не дуже високий дорожній просвіт, трохи жорстка на дорозi в Тернополі або Рівному. В загалгi мiнусiв не мае!

Порада покупцеві

Надійна і перевірена Українськими шляхами машина, ідеальне керування, дуже надійний мотор і підвіска.
Отримаете задоволення від керування 100%.

Так Ні

Обговорити відгук про Honda Accord 2011

Auto_User

А почему фотки салона в целофане?

CHELSII

сьогодні був в автосалоні дійсно авто прикольне салон розкішний великий, Гарантія 3 роки або 100.000км, тільки один мінус малий кліренс вроді 15см База 31.000 комфорт 34.000 37.000 булоб в мене бабло купив би її в бордовому кольрі )))) фольц СС на 10.000 у.е. дороще