Відгук Geely CK 2008 1.5 бензин механічна

11.12.2011

Рік, пробіг: 2008, 20.000 км
Компл.: комфорт

Geely CK 2008 - фото 1 Geely CK 2008 - фото 2 Geely CK 2008 - фото 3

Відношення ціна якість дуже добре! В співвідношенні до Ланоса та ВАЗа має значні переваги. Двигун Тойото Корола 96 к.с., 6, 5-7, 5л/100км. Має гарний вигляд. Проста в єксплуатації. Значних проблем при єксплуатації не виникало. При виборі авто порівнював ВАЗи, Ланоси і Славуту і випадково надибав Джульку. Чому в нас така інертність? В Китаі від проекту до виробництва проходить два дні, а в нас Антикваріат досі клипають. Такими темпами скоро китайці нам дітей будуть робити, ПОЗОР нам.

Низька ціна, повна комплектація (АБС+ЄБД, гідропісилювач руля, легкосплавні диски, незалежна підвіска, електросклопідьомники усіх чотирьох вікон, кондиціонер, коректор ближнього світла, електрорегулювання бокових дзеркал), пічка робить стабільно добре, єкономічна, двигун Тойото Корола 96к.с., відношення ціна якість.

Низький кліренс, огляд через праве бокове дзеркало (сильно віддаляє об'єкти), низьке заднє сидіння, холодної погоди приточна вентиляція при віджатій кнопці дує по ногах, твердий пластик торпеди.

Порада покупцеві: Проста в єксплуатації, не проходив гарантійне обслуговування.
За цей час вийшов з ладу датчик швидкості, підтікала обратка ГУРа - слабкий хомут, протікав тосол, лампочки протитуманки перегоріли - постійно були ввімкнуті.
З АІСом ніразу не спілкувався.
Відношення ціна якість дуже добре!
В співвідношенні до Ланоса та ВАЗа має значні переваги.

Обговорити відгук про Geely CK 2008

jam

Подскажите, в джили ск задние сидения слаживаються???

vetal11

Да!!!

pchola

Привет всем! планирую покупать машину Geely CK 2008 с пробегом 110тыс цена вопроса 3200 $! Кто знает что это за машина? Как она? Часто ломается? Фанатиков таких как "китай говно и всё тут" ниразу не ездя на этой машине прозьба не писать! Потому что не могу понять! Одни говорят, что с салона взяли и сыпятся, а другие что покупали б / у и говорят что нормальные! а тут 110 тыс ... я хочу эту машину, но парень не богат и на запчасти и по сервисам ездить каждую неделю особо не хочу!

Yurchello
06.06.2008

до этого у меня была таврия, потом - вольво... старенькие, но все ж... купил джили... Ребята, небо и земля!!! лучше б/у иномарки - только новая машина :) Если у вас встал вопрос - брать или нет - за т читати відгук

Юрий
29.07.2008

Проехал 15000 км., Никаких вопросов. Проехал по российским дорогам 3000 км., лучшего тест-драйва не надо. Слава Богу никаких поломок за єто время не било. Машиной доволен. читати відгук

Продаж б/у Geely CK

Geely CK 2013 Geely CK 3000$ 2013