Відгуки про Ford Sierra 1989

На даний момент на нашому сайті додано 6 відгуків про автомобілі Ford Sierra виготовлених в 1989 році. Ви також можете почитати відгуки про Ford Sierra інших років виготовлення, наприклад в 1988 році або в 1990 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (6 відгуків)
Alekzander
Alekzander

2.0 бензин + ГБО, MT
1989
+2 / -1 Ford Sierra 1989

Моя первая машинка. Начинал я в 2005 году с 1986 года Сиерра в универсале 2.3 дизель надежней и мекче в этом класе машины, скажу чесно я не встречал. Потом отдал ее отцу себе приобрел жигуленок, не на долго, потом Опель Аскону скажу, не фонтан. И в 2011 году взял себе свою мичту Сиерру в седане с 2. читать отзыв

Виталик
Виталик
Ровно
2.3 дизель, MT
1989
+16 / -1 Ford Sierra 1989

Скажу зразу це перший автомобіль, який у мене був і який я вибирив сам! (До цього давали користуватися Chery jaggi 1.3 бензин.) купив в 2010році, у дуже поганому стані, і биту в передню праву сторону. За 2 роки поміняв тільки: Генератор (був вже неробочим при покупці) 250грн., ліву передню  читать отзыв

Вадім
Вадім

Луцк
2.0 бензин, AT
1989, 170.000км
+4 / -0 Ford Sierra 1989

Машина чудова в управлінні, ходова частина проблем ніяких не завдавала, а також і рульове... великий і просторний салон по розходу то трішки великий 8 л. по трасі і 10-11 по місту, але є за що її заправляти по трасі машина просто пливе... шумоізоляція чудова, по ремонту запчастини дешеві і знайти їх читать отзыв

2.0, MT
1989, 250.000км
+131 / -0 Ford Sierra 1989

Трудовая "лошадка", очень доволен, дорогу держит отлично, багажник огромный, вместительная, катаюсь на ней в такси более двух лет, проблем особых нет. читать отзыв

Павел
Павел
1.6, MT
1989, 200.000км
+132 / -0 Ford Sierra 1989

в целом хороший первый автомобиль (для начинающих автомобилистов), хорошая альтернатива стареньким ВАЗам. Неплох в управлении, хотя нехватает усилителя руля. По Украине еще ездит много таких авто и это говорит про их надежность и неприхотливость. читать отзыв

нові відгуки про Sierra 1989 року