Відгук Ford Focus 2017 1.5 turbo дизель механічна

02.09.2018
Ford Focus 5-ти дверный
Ford Focus

Рік, пробіг: 2017, 30.400 км

Витрата пального по місту: 6.2 л/100км, по трасі: 4.5 л/100км, середній: 5.6 л/100км

Авто куплене в салоні, літом 2017-го. Пробіг за 13 місяців: >30 000км.

Декілька разів проходив діагностику ходової на офіційному СТО для цікавості чи все Ок, так як по наших дорогах дещо страшно їздити. Робив діагностику при заміні шин на зимові, назад на літні а також недавно перед довгою поїздкою Україною (~2000км). Результат всіх діагностик - "Все в порядку".

При покупці зразу докупив задній парктронік і захист двигуна.

Останніми днями чув гул з лівої сторони при повороті в ліво та під гору, буду звертатися в СТО.

Кліренс маленький, якби не захист двигуна було б сумно.

Через 5 міс. і 4 днів Павло дописав: 18 місяців: 42 000 км. За останні 3 000км (місто/траса) середній розхід 5.6 л/100км. Поки-що все працює) Пройшов вже 2 планові ТО, на останньому поміняв всі фільтри (не тільки ті, які по регламенту) - думаю так буде краще і їхати і дихати в машині.

Через 30 міс. і 1 днів Павло дописав: Продав авто на 43 000 км бо появилась можливість взяти нову Kuga (на той час нову маю на увазі).

Обговорити відгук про Ford Focus 5-ти дверный 2017

Василь К

Ех, кліренс. кліренс, всі про то пишуть. то основний аргумент який відлякав остаточно, інакше б також на цьому авто їздив

Правдоруб

Василь К, все відносно: якщо стосовно Логана, то так малий (але ж Логана і шатає більше), стосовно інших авто С класса, то у межах середнього. Щойно приїхав з Миколаїва через Возсіятське, позаду їхав колега на Королі 2016р (на бумазі вища) теж не перший раз, трохи відставав, жодного торкання порогами чи захистом в мене не було (тільки шини трохи з вищим профілем). Дорога краще не стала

Seald

Правдоруб, якщо їздити самому або максимум вдвох - то норм, якщо загрузити всі місця то однозначно будуть проблеми - в мене на 3 фокусі люки 10см чіпляв (

Також їздив недавно маршрутом Львів - Миколаїв - Львів, все Ок наче на рахунок черкання дном хоч дорога там не дуже.

shiroguma

На мосту через Ингул асфальт так же вертикально стоит или поправили? Там на Прадо брюхом чиркал.

Правдоруб

shiroguma, В Восиятском Ингула нет, но хреновый мост через р.Громоклия есть, односторонний. А в Николаеве через Ингул года 2 как подлатали.

Crosby1130

Правдоруб, этого латания хватает на пару месяцев от силы

Niki3003

Недавно ездил Николаев - Кривой Рог, через Баштанку. Вот там весело) GLE пару раз чиркал + пробитое колесо. Ср скорость за 190 км - около 45 км/ч

Ford Focus

Ivan
Украина, Полтава
01.06.2019

Очень давно собирался написать отзыв, все не доходили руки. Хотел написать обширный, как прошлый автолюбитель (кстати его отзыв был один с тех факторов из-за которых я купил это авто). Когда выбира читати відгук

Виктор
Украина, Знаменка
19.01.2017

Выбор нового авто С класса. Реалии 2017. Украина. К вопросу приобретения нового автомобиля было решено подойти со всей ответственностью, дабы подобрать самый рациональный вариант и потом ни дня не читати відгук

Продаж б/у Ford Focus

Ford Focus 2015 Ford Focus 9000$ 2015