Відгук Ford B-Max 2013 1.5 дизель механічна

Рік, пробіг: 2013, 20.000 км
Двигун: 1.5 дизель
Компл.: Trend
Кузов: мінівен, 5 дв.

На липень місяць 2013 р. за такі гроші (149990 ГРН) - БЕСТ АВТО!!! Якщо комусь цікаво, то на це авто можна доставити круїз (в салоні дорого) і за допомогою знайомих по форуму (дуже доступно) з цим великих проблем немає. Розхід радує 5 л дружина зимою їхала то 4.4. ЛКП покриття не радує якістю. Моторчик вурчить добре, потужності вистачає. Шумоізоляція на норм рівні. Підвіска та керування авто теж норм. Багажник зручний але не великий.

1. Ціна (на момент коли купував авто - 149990 грн).
2. Безпека (5 зірок Euro NCAP - посилений корпус, 7 подушок безпеки).
3. Зовнішній вигляд та унікальність (виглядає сучасно плюс ізюминка з розпашними дверми та відсутністю стойки).
4. Дизель (тяговитість та розхід. Недавно повернувся з відпустки проїхали 1300 км в авто було четверо людей, багажник забитий доверху, вкл кондиціонер та музика, розхід склав 5.1 л/100 км.
4. Розміри (ззовні невеличка в середині просторо!).
5. Багажник (подвійне дно, можливість при закиданні задніх сидушок робити рівний пол з багажником, плюс ще й закидується крісло пасажира, тому можна щось довге перевезти.

1. ЛКП (після 20 тис км з явилося досить багато сколів як на капоті так і чомусь на дверках та крилі. Це самий більший мінус.
2. Об єм багажажника (але звертаючи увагу на розміри авто то це не проблем хочеш багажник по більше купую БУС))).
3. Посторонні шуми (інколи є інколи нема).

Порада покупцеві: Наклейте захисну плівку одразу після купівлі авто.

Обговорити відгук про Ford B-Max 2013

lurker4eg

Ціна дійсно класна, зараз таке авто 2013 року порядка 200 тис коштує (

авто 2013 вже нема, лише 2014 по акції 273 990 грн

nikolaevua

Спасибо за отзыв! Если можно обновите ваши впечатления после 30-40 тыс

Обов'язково

milass2010

взял такую машинку хотелось бы пообщатся я тоже с винницы,если не тяжело оставьте номер?

дайте пожалуйста свой email , я пришлю номер

milass2010

milass2010@rambler.ru

смит
01.07.2014

На авто проехал 15000, за год эксплуатации. В машине есть очень много полезных систем, как для этого класса (отк/зак окон с брелка, дозавод мотора, антибукс, ЕСП...). Порадовала функциональность салон читати відгук

Володимир
18.07.2013

Приветствую Всех!! Решил оставить отзыв, так как, я думаю, многих интересует эта интересная машина! Не судите строго, пробег только 100 км, но уже есть о чем написать! Итак: Буду сравнивать о свои читати відгук

Продаж б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19700$ 2019