Відгук Fiat Punto Evo 2010 1.3 turbo дизель механічна

Двигун:
1.3 turbo дизель
Кузов:
хетчбек, 5 дв.
Витрата пального по місту: 7.0 л/100км, по трасі: 4.3 л/100км, середній: 5.5 л/100км

Оцінка авто

Загальна оцінка:
Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Купив машину з пробігом по європейських дорогах, раніше мене лякали авто з таким пробігом (300тис), але зробивши огляд і повну діагностику виявилось, що авто практично в ідеальному стані. Турбіна працює тихо, без люфта, ланцюг ГРМ ще не мінявся і зайвих звуків не видає. За час ізди виявилось, що двигун зовсім не бере масла, хоча ізджу на різних швидкостях, навіть до 170-180 км.год. По комфорту дуже сподобалась мягкість ходу і відносно хороша шумоізоляція(на холостих в салоні двигуна практично нечути), на високих швидкостях дорогу тримає чудово. Запчастини по ходовій не дорогі, по інших агрегата не скажу, бо більше нічого не робив. Єдиний мінус який мене турбує, так це малий кліренс.

Плюси та мінуси автомобіля

Комфорт. Економія палива. Вартість запчастин помірна.

Низький кліренс. В літню спеку риплять обмежувачі задніх дверей(при відкриванні), змазка допомагає, але не на довго.

Порада покупцеві

Авто варте уваги. Рекомендую! Це моє восьме авто, маю з чим порівняти!

Так Ні

Обговорити відгук про Fiat Punto Evo 5-ти дверный 2010

Правдоруб

Якщо не секрет, скільки вийшла з розмитненням та усіма податками? А по кліренсу - ставте гуму з трохи вищим профілем, повинно допомогти.

Abart

300тыс. В идеальном состоянии