Відгук Fiat Ducato 2001 2.8 turbo дизель механічна

Умань

02.02.2012

Рік, пробіг: 2001
Кузов: фургон, 4 дв.

Двигун автомобыля 2.8 jtd є досить надійним через великий запас потужності 122 л.с. що практично не відчуває нагрузки при 1.5-2 т. проте на великих підйомах слід переходити на нижчі передачі для хорошої та довгої роботи кпп. особливо боїться великих нагрузок 5 передача. Швидкість досить легко розвиває до 150 км. траплялось і до 170 - досить надійно тримається дороги. В зимку при -25 морозу зоводиться з 4-6 обертів двигуна, при хорошій резині добре тримається на льду і непогана прохідність по снігу десь на (4). Автомобіль цілком мене влатовує навіть через велику доступність запчастин недорогих як б.у так і нових.

ціна відповідає комфорту та якості автомобіля.

Пороги часто гниють, і проблеми із задніми дверима слабі завіси, низький кліренс.

Порада покупцеві: 2.8 jtd це машина просто... самальот на трасі, а при швидкості 110-120/9-9.5л.

Обговорити відгук про Fiat Ducato 2001

Саша
Украина, Ивано-Франковск
19.11.2008

у меня этот автомобиль пробыл недолго, но хочу заметить- я был приятно удивлен когда его преобрел!Некрутой на вид- навороченый внутри! читати відгук

04.07.2009

За свою 15 летнюю карьеру водителя у меня были различные бусы: PEUGEOT, FORD, SPRINTER. Шесть лет назад я купил DUCATO с двигателем 1.9 D (коротышь ).Машине было уже 8 лет. Проехав на нем120000 км., и п читати відгук

Продаж б/у Fiat

Fiat 500 2013 Fiat 500 8900$ 2013