Отзыв Daihatsu Sirion 2008 1.3 бензин механическая

Олександр

Новоград-Волынский

24.07.2021

Год, пробег: 2008, 148 км

Расход топлива в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 5.5 л/100км, средний: 6.5 л/100км

Всім привіт. Daihatsu Sirion, цікавий міський автомобіль. Потрапив до мене в користування в цікавій комплектації: Люк, повний електропакет, кермо MOMO (шкіряне, зручне). Ззовні автомобіль симпатичний, особливо коли на заводських титанах і білого кольору. За рік експлуатації Sirion показав себе, як надійний автомобіль, з гарним двигуном. 1.3 16V, десь 95 к.с, з ланцюговим приводом ГРМ. Потребує гарного масла 5w30 (3.5 л), і заміна через 6-7 тис.км. При виборі автомобіля слід звернути увагу на: кузов (як на мене тонкий метал), рульова рейка (слабке місце), задні ступічні підшипники (дорога запчастина), і щоб двигун був неперегрітий.

Об'ємний та зручний салон, тяговитий двигун, зручне рульове колесо MOMO), японська надійність.

Маленький багажник, майже відсутня шумоізоляція, дешевий пластик, тонкий метал, деякі запчастини дорогі, слабка рульова рейка.

Совет покупателю: Зручний міський автомобіль.

Обсудить отзыв про Daihatsu Sirion 2008

Украина, Севастополь
20.02.2012

Мы купили наш Дайхатсу Сирион в 2007 году. Мы это я, моя жена и годовалый ребенок. Купили по рекомендации друзей в г. Севастополь. Выбирали по нескольким критериям : 1 прежде всего японская сб читать отзыв

Юрий
14.09.2009

Машина идеально подходит для города, при разгоне - довольно-таки живая (как для 1, 3 объема), расход топлива при активной езде - 7 литров на 100 км, за время експлуатации ничего не ломалось, не стучало читать отзыв

Продажа б/у Daihatsu Sirion

Daihatsu Sirion 2010 Daihatsu Sirion 6500$ 2010