Відгук Daewoo Matiz 2011 0.8 бензин механічна

ВИКТОР
Кривой Рог

26.02.2015

Рік, пробіг: 2011, 41.258 км

Всим хороша машина, тільки по європейским дорогам їздить. На наших дорогах колеса гнуця аж бігом. Діски не вспівав возить на прокатку. Потім навчився сам рихтувать - Наставка з балоного ключа вантажної машини і кувалдочка - все, питання вирішив, не знімаючи колеса, прямо на машині ставлю наставку и бю.

Потім случайно вичитав, що передні амортизатори з Волги підхдять назад Матізу по ходу штока, а вмене була перед цим Волга і залишились в гаражі газомасляні амортизатори голанської фирми ХОлла. Тільки потрібно було переварити провушину верхню з жигуля - старого амортизатора. А ви можете купити рідні, на задок - газомасляні. Тільки почитайте як їх ставить, бо вони не так ставляться як масляні, а з вибриками. Чому газомасяні і саме назад??? Задок держе від прокльовування передок, який загружений двигуном і машина не провалюєця в яму, а перелітає її. Таким чином не бьються діски.

А ще, я поставив ризину москвичовську 165/70/13. Тільки увага - на задні газомасляні амортизатори, а то машина буде їхать по дорозі, як корова по льоду, а після 80 км/час воще не керована. Повишаєця кліринс на 20мм, проходимість як у джипа і ям меньше на дорозі будите відчувати.

Расход топлива 6 в городе и 5 по трассе.

Всем Удачи!!!

Вместительность.
Простота маневрирования в любой дорожной ситуации.

Маленькие колеса для наших ям.

Порада покупцеві: покупайте только не автомат. на автомате ест все 10л.

Обговорити відгук про Daewoo Matiz 2011

Украина, Полтава
29.11.2011

Машину взяли отцу как подарок, но он отказался на ней кататься и сел я со своим ростом в 1, 98 см. О машине: за такие деньги просто супер, можно было взять китайца но честно китаец не внушает довери читати відгук

27.02.2012

Купил свой Matiz 5 месяцев назад у официального дилера в г. Одесса. С тех пор не знаю покоя. За 5 месяцев у меня возникали проблемы с топливной системой (не держал холостой ход, то "захлёбывался& читати відгук

Продаж б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2006 Daewoo Lanos 2400$ 2006