Відгук Daewoo Matiz 2011 0.8 бензин механічна

Константин
Константин

08.05.2014

Рік, пробіг: 2011, 45.000 км

Проїхав на даному авто за 2 роки 45т. км. (з яких у місто 30%). Що можна сказати, взагалі авто непогане: просте, надійне, економне (за весь період експлуатації витрата пального не перевищила 6л).

Із недоліків: підвіска в плані короткохідності а не надійності та малі колеса (чисто міське авто) з нашими дорогами я замахався рівняти диски, так на гнутих і їздив при тому, що під час руху вся увага на дорогу, щоб не дай бог ямку не зловити))), навіть при продажі не рівняв).

З поломок: заміна задього підшипника на 30т. км.

Якби переді мною постав вибір між б/у і матізом за одну і туж вартість - однозначно матіз, навіть ТО вдома займає півгодини часу і 350+, - грн. що в плані утримання навіть дуже не погано.

Економічність.
Простота.
Надійність.

Короткоходова підвіска.
Малі колеса.
Інколи не вистачає об"єму в багажнику.

Обговорити відгук про Daewoo Matiz 2011

Украина, Полтава
29.11.2011

Машину взяли отцу как подарок, но он отказался на ней кататься и сел я со своим ростом в 1, 98 см. О машине: за такие деньги просто супер, можно было взять китайца но честно китаец не внушает довери читати відгук

27.02.2012

Купил свой Matiz 5 месяцев назад у официального дилера в г. Одесса. С тех пор не знаю покоя. За 5 месяцев у меня возникали проблемы с топливной системой (не держал холостой ход, то "захлёбывался& читати відгук

Продаж б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2006 Daewoo Lanos 2400$ 2006