Відгук Daewoo Matiz 2011 0.8 бензин механічна

Yurajda

Львов

15.11.2012

Рік, пробіг: 2011, 15.000 км

Машинка чудова, висока посадка, вдалі сидіння особливо важливі для проблемних хребтів. Салон просторий і комфортний - ніде не скозить і не тече, багажника вистачає і для рибалки і на ближні села. Возити міщки з цементом чи гіпсокартон не збирався. Розхід не є мікронний як чомусь всі вважають., але 6.4 середній - мене влаштовує. Хочте меньший (4.5-5.2) купуйте сіроен чи нісан А класу в два рази дорожче...Легкий в керуванні, маневровий їзджу місто 70 -80 траса 110 - проблем немає. Акустика нормальна тільки треба під себе налаштувати баланс і вручну частоти. Брав без кондяя він мене дістав в офісі - простуди і міозити, а так вікно привідкрив - ціле літо відїздив. Прохідність нормальна, тут плетуть що низька посадка - читать матчасть! Кліренс 160 такий самий як в "суперпрохідних" 9 -ток, 10-ток і ланосів.

Вдала модель, їх багато.

після 70, швидкість різко не набереш - дуже обережно на обгонах!!!

Порада покупцеві: Це справді ідеальна імпортова модель для міста. А якщо брати бу - поза конкуренцією.

Обговорити відгук про Daewoo Matiz 2011

Дмитрий1983

В усьому згоден і приєднуюсь. Нормальне авто для міста, але додам що для нормальних доріг. Коротка база, малі колеса і слабка підвіска роблять їзду по вибоїнах дуже повільною і дискомфортною. Це на мій погляд основний мінус. Розхід 6,2 в середньому (70% місто 30% траса) 0,8 механіка.

Так є .. Коли розміри ямисьок співрозмірні з розмірами його коліщаток просто шкода малого і тут вже не погазуєш..

Украина, Полтава
29.11.2011

Машину взяли отцу как подарок, но он отказался на ней кататься и сел я со своим ростом в 1, 98 см. О машине: за такие деньги просто супер, можно было взять китайца но честно китаец не внушает довери читати відгук

27.02.2012

Купил свой Matiz 5 месяцев назад у официального дилера в г. Одесса. С тех пор не знаю покоя. За 5 месяцев у меня возникали проблемы с топливной системой (не держал холостой ход, то "захлёбывался& читати відгук

Продаж б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2006 Daewoo Lanos 2200$ 2006