Відгук Daewoo Matiz 2011 0.8 бензин механічна

Захар

19.04.2012

Рік, пробіг: 2011, 8.000 км
Компл.: Low Cost

Брав нову з салону в кінці 2011р. Поки що пробіг 8 т.км. Витрата пального ні разу не перевалила за 5.6л, зараз 5-5.4 (34л на 635 км.). Спочатку заправлявся на ОККО 95-м, тепер заливаю 92 на маловідомій заправці різниця лише в вартості майже 50 грн. і більше ніяких змін ні у витраті ні в динаміці... Комфортна швидкість 80-110. Місця в салоні достатньо для 4-ох, хоча часто поміщаються і 5.

По надійності нічого нескажу (малий пробіг) але при морозі -20 і рідному аккумуляторі 35а/ч, запускалась з перших обертів стартера.

Після покупки авто я усвідомив наскільки у нас погані дороги дуже жалко їздить по них новим авто хоч це і матіз...(

габарити;
витрата пального;
ціна обслуговування.

дуже маленький багажник;
погана шумоізоляція;
неакурата зборка.

Порада покупцеві: За 52 тис. грн. альтернатив немає ні серед нових (куку не рахується - на мою думку діло смаку) ні серед подержаних (не думаю що 10-15-літня іномарка краще нового авто).

Обговорити відгук про Daewoo Matiz 2011

Украина, Полтава
29.11.2011

Машину взяли отцу как подарок, но он отказался на ней кататься и сел я со своим ростом в 1, 98 см. О машине: за такие деньги просто супер, можно было взять китайца но честно китаец не внушает довери читати відгук

27.02.2012

Купил свой Matiz 5 месяцев назад у официального дилера в г. Одесса. С тех пор не знаю покоя. За 5 месяцев у меня возникали проблемы с топливной системой (не держал холостой ход, то "захлёбывался& читати відгук

Продаж б/у Daewoo

Daewoo Lanos 2008 Daewoo Lanos 3200$ 2008