Відгук Citroen C3 2017 1.2 бензин механічна

Ивано-Франковск

04.11.2017

Рік, пробіг: 2017, 425 км
Компл.: feel

Витрата пального по місту: 7.0 л/100км, по трасі: 5.0 л/100км, середній: 6.0 л/100км

Не планувала цього року продавати своє старе авто в мене було шевроле авео 2005р. 1.5 бензин седан сірий, хороше авто їздила на ньому десь біля 5 років... брала її на рік )) але якщо чесно довго не могла найти те в що я б влюбилась... 2 роки шукала авто..моє авто продати було просто... а от купити, як виявилось тяжко... ціна-якість. Що я тільки б/у не дивилась і возила до свого майстра на огляд... все бите... вбите... наприклад тойоти королли, мітцубісі лансер, шевроле лачетті, шевроле епіка, сітроен С4 і т.д. коштували до 10 тис у.е. і ще в них треба було вкласти 2-3тис у.е мінімум. Мовчу вже про фарбо-лакове покритття... стан жах... тому не спішила продавати своє... і ще 1 не збирала кошти на нове авто... а на ще 1 квартиру... хоббі купляю нерухомість вбиту і роблю віп.апартаменти і здаю дорого)) тому планів купити нове авто не було... але моя почала часто ламатись і це наштовхнуо на думку зміни авто...

Обїздила всі авто салони, те що подобалось ціна за 20 тис у.е тому вибір був не дуже великий... рено дастер, сандеро, логан фу... дизайн, фіат тіпо сподобався 1.4 мех 13 300у.е дизайн бомба під мазду чуть косить... але всі друзі сказали, що фіат не... потом форд фокус гола база від 14500у.е доставити підігріви сидінь не можна і ще багато чого не можна... тому задумалась... акцент російська збірка 14 000у.е не хотілось..дальше авео нове... від 14500у.е неа дорого... кіа ріо... від 14500у.е 1.6 біла була... ніби нічо... але морда 2017 року не сподобалась... тому... була в салоні сітроена дивилась на елізабет... зовні так... всередині не... цю красуню дивилась тільки ззаду, тобто багажнік... тому перед не глянула... але коли вирішила все ж продати... а купити щось треба було... а я нічого не вибрала... пішов круг дубль 2)) і тут я заїжаю в салон ще раз... і бачу її... думала там ціна біля 18-20 тис. але ж ні... стояла рижо-червона лялька, яка дивилась на мене своїми такими гарними очима... і я її замітисла, присілаі все... хоча чоловік порадив поїхати глянути кактус... і його глянула, щось не те... а в цю закохалась. Ось так почалась нова ера сітроен...)))

дизайн, ергономіка, є все, що я хотіла підігріви сидінь, блютуз, компютер, хороші дзеркала, ззаді місця достатньо, як не дивно.. багажнік не такий малий, як я думала! Багато плюсів.

ходова жостковата(3 авто моє - є з чим зрівнями) , як на мене....зад на ямах підкидує..хотілося б більше коней))

Порада покупцеві: Брати, але з більшими кінськими силами! )))

Обговорити відгук про Citroen C3 2017

Хтось

Лише на Фокус дивились, а Фієсту ні? Ніби ж там і дешево, і нормально.

Sonze

Хтось, фієста прикольна теж, але дизайн сітроена мене підкупив і ще 1комплектація краща чим в фієсті...там за 18000 така комплектація

sdfa asf

отличная работа СЕО! столько ключевых слов в одном предложении для скармливания его краулеру я еще не вдиел! надо больше таких отзывов! правдой заплыл весь монитор!

Maks
Украина, Сумы
14.08.2017

Всегда выбирал автомобиль из критериев распространенности, рейтингов надежности и прочего. Но этот был выбран просто эмоциями. Заказал такой как на брошюре (дизайнеры лучше знают какой лучше смотри читати відгук

Pavel
05.09.2017

Долго не было времени на отзыв, но это и к лучшему - по прошествии 4-х месяцев с момента покупки эмоции утихли и есть возможность написать объективный отзыв. Выбирал автомобиль достаточно долго, ос читати відгук

Продаж б/у Citroen C3

Citroen C3 2019 Citroen C3 13300$ 2019