Відгук Citroen Berlingo 2008 1.6 turbo дизель механічна

Citroen Berlingo VU
Citroen Berlingo

Рік, пробіг: 2008, 150.000 км
Кузов: фургон, 5 дв.

14.08.2012 купив автомобіль для сімї. Поки авто вантажне, але ми взяли з ціллю переобладнати на легковий сімейний автомобіль. За час, що авто у мене проїхав 3500 км - задоволений усім. в авто 3 передніх сидіння (2.5 посадочних місць), але і сімя у мене: я дружина і донечка 6 місяців. У салоні розташувались комфортно: доця посередині у автокріслі, а ми з дружиною з обох сторін від неї. Коли донечка засинає, під час прогулянки у парку, а час вирушати до дому, колиска з легкістю розташовується на складеному правому пасажирському сидінні. Читав Ваші відгуки, щодо вказаного автомобіля, але усе пізнається у порівнянні. Наша сімя уже мала багато різних авто: від Таврії "Фелалія" до Паджеро Спорт "Уазік", тому є з чим порівняти. Попередній авто, який ми продали був АВЕО "Ластівка" все що можна було прилаштувати в авто, у ньому було. Але переважив Берлінго: 1.Простір авто; 2. кошти на розхід; 3.Комфорт. про інші характеристики казати рано, оскільки машинка у нас менше тижня. Але коли зробля повну шумо та вібро ізоляцію та переобладнаю авто на пасажир, обовязково Вас повідомлю про нові враження. Може хто підкаже: чи можливо замінити колеса 195/65/R15 на на 205/70/R15 і як це вплине на розхід та ходову? Заздалегідь дякую.

1.Простір авто; 2.малий розхід; 3.Комфорт.

Поки не визначив. Хоча вантажне авто трохи шумить, але воно ж вантажне.

Обговорити відгук про Citroen Berlingo VU 2008

saxonsky1

Шины 205/70/R15 ставьте смело и не боясь.Никакого вреда кроме пользы не будет.У меня аналогичная ситуация была.Штатные 205/45 R16, а поставил 205/55 R16 и ничего( в смысле плохого).Наоборот,по ощущениям машина стала устойчивее.

Сергій Shtokajlo

Напишіть, будь-ласка, свій відгук зараз, які враження від автомобіля, бо цікаво послухати враження власника.

gena-na66

Помоему 205/70/R15 это для грузовых. Проще 205/65R15

Citroen Berlingo

александр
29.10.2009

компановка удобная для семьи, небольшого бизнеса. Приятно наличие кондиционера и подогрев сидений. Двигатель достаточно мощный, динамичный. Расход приемлемый. Хорошо управляется, достаточно обзора, пла читати відгук

Вадим
06.05.2010

Машину купил для бизнеса. Машина предпоследнего выпуска. Вцелом машина гавно (извените). За 47 тыс поменял подшипники ступиц, стойку стабилизатора. А потом, выяснилось, что надо менять + к этому:рулев читати відгук

Продаж б/у Citroen Berlingo

Citroen Berlingo 2021 Citroen Berlingo 17400$ 2021