Відгук Chevrolet Aveo 2011 1.5 бензин механічна

Teteran

Львов

09.05.2013

Рік, пробіг: 2011, 38.500 км

Експлуатую з серпня 2011 р. Міняв масло і фільтра. Все. З великих мінусів: слабкий метал кузова. Цієї зими попав у замет і коли випихали мене, то пом"яли багажник (під кутом видно) та переднє праве крило (розхитували в бік). Жалію, що не придбав лацетті. Брав у колеги, абсолютно інший автомобіль по комфорту, тязі двигуна, щоправда обзор був гірший, ніж з авео, може потрібно деякий час звикнути. Доречі, на рахунок сервісу. ТО ніразу не проходив в офіціалів, поїхав на свій сервіс, на 0 ТО 2500 км. хлопці були здивовані як я їм сказав, що проїхав 2, 5 т.км., бо масло було дуже чорне, такщо може офіційні сервісмени якусь фігню заливають.
Приїхав один єдиний раз на 14 тис.км. Кажу так і так, щось тарабанить, підніміть, подивіться на ходову. Зразу запитання: а скільки пробіг і де міняв. Я відповів. Молодий пацанюра так каже: дивитись просто так ніхто не буде, йди домовляйся. Я його культурно послав, поїхав до нормальних спеціалістів, на підйомнику підняли, подивились всю ходову, докрутили захист картера (трохи підстукував), підрізали підкрилки біля пружин, бо ті криворукі алко-спеціалісти не додумались і мені на ямах щось постійно бамкало.

З плюсів можна виділити наступне: недорогий в обслуговуванні, витривалий на наших "дорогах"

Дуже тонкий метал кузова, слабе лако-фарбове покриття, "співучий салон", шумновата підвіска (наприклад на бруківці)

Порада покупцеві: Якщо надумали купувати авео, то вже краще трохи піднапрягтись і взяти лацетті. Я мав досвід експлуатації лацетті, повірте, що це авто на клас вище по всіх параметрах і відчуттях

Через 1 міс. і 16 днів Teteran дописав: 42500 км. пробігу, слава Богу міняю тільки масло, колодки, сказали, потрібно міняти через 10 т.км. Так що, все в нормі.

Через 13 міс. і 9 днів Teteran дописав: 60250 км., крім масла, колодок та фільтрів більше нічого не міняв. Потрібно вже тільки ремінь міняти.

Обговорити відгук про Chevrolet Aveo 2011

пудель

как-то на СТО попросили затолкать на подемник. скользнула рука и вмятина сколько выслушал с тех пор такого типа машины даже просят не толкаю

Украина, Краматорск
30.11.2011

Привет народ! Машинка служебная белого цвета. Покоя не знает, но пока стараюсь не давать убивать. В общем довольно резвая, но с расходом пропана пришлось повозиться. На бензине 7, 5-9, на пропане 8, 5-1 читати відгук

18.01.2012

Начну с того что выбирал автомобиль исходя из цены, но нехотелось покупать отечественный или китайский автомобиль, а конкурентов типа рено сандеро не рассматривал. В первую очередь сразу же расстроил читати відгук

Продаж б/у Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo 2009 Chevrolet Aveo 4799$ 2009