Відгуки про Chevrolet Aveo 2010

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Chevrolet Aveo виготовлених в 2010 році. Ви також можете почитати відгуки про Chevrolet Aveo інших років виготовлення, наприклад в 2009 році або в 2011 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Москва
1.2 бензин, MT
2010, 29.800км
+130 / -1 Chevrolet Aveo 2010

Машина за все время эксплуатации (2.5 года) ни разу не подвела... Ездить в принципе комфортно и экономично! правда за 2.5 года поменял примерно 5 лампочек на фарах но скорее всего авео здесь не причем, а все потому что сейчас ездим и в дневное время с включенным светом фар. Ходовая стала шумновата с читать отзыв

Alex
Alex

Вишневое
1.5 бензин, MT
2010, 40.000км
+16 / -4 Chevrolet Aveo 2010

Купив авто в 2010 році. У офіціалів замовив антикор, задні підкрилки (вони їх усім впарюють). Це моє перше особисте авто. До цього часто їздив на ВАЗ 21063 і ВАЗ 21093 (реекспортна). Спочатко авто здавалося "самольотом") Все у ньому влаштовувало. Але одразу відчувалася жорсткість підвіски  читать отзыв

Sergiy Davydenko
Sergiy Davydenko

1.5 бензин, MT
2010, 10.000км
+276 / -2 Chevrolet Aveo 2010

Обновленный Авео в кузове хэчбек я впервые увидел в одной из новостей на InfoCar.ua из Франкфуртского автосалона в 2007 году. Автомобиль понравился и я долго “залипал” перед монитором рассматривая буржуйские тест-драйвы (в нашей стране он, как обычно, ожидался в течении года). Но поскольку денег тог читать отзыв

нові відгуки про Aveo 2010 року