Відгук Chevrolet Aveo 2007 1.5 механічна

Тернополь

21.11.2008

Рік, пробіг: 2007, 16.000 км
Компл.: базова

Надійність авто - 2 бали за краш - тест, навіщо такі небезпечні для життя авто виробляти? Зовн. вигляд та салон 5+, просторне, комфортне авто навіть для довголапих, Управління авто-цілком мене задовольняє, їдеш і віддихаєш, хороший огляд. Ходова частина - відповідає класу та стану наших доріг, не жорстка. Двигун - не економний, хто б які казки не трусив, версія Євро 2 трішки вже не для нашого століття, в європі масово впроваджують авто на альтернативному паливі, модиф. двигунами а нам нате історію - Євро 2, менше 7, 5 л за містом не зекономити. Сервісне обслуговування - це втрачені нервові клітини, час, хороший настрій та Ваші гроші, що є то є... Загалом авто задоволений навіть при таких мінусах адже розраховував на бюджетне авто а до нього вимоги і відповідні. Для автогонщиків та людей з шиком дане авто буде забідненьке але для сімї, роботи непогане. Ще дивує розмір коліс 14 R?? При таких габаритах авто та колісних арках?? Щодо ціни то думаю його червона ціна 10 000 вічнозелених і не більше! На ринку зараз появились непогані конкуренти, (рос. і кит. прошу не враховувати), ті ж самі корейці та й європа відчутно ціни скидає. Щодо "парусності" як деякі пишуть не помітив такого, щодо тонкої сталі я думаю часи бронєносців "побєди", "волги", вічно роздовбаних і розкаряжених "жигуликів" та "москаликів" минули, ніхто в світі вже не робить з авто сімейного раритету. Ера "віних" 30-річних авто минула.

Зручне не вибагливе авто

напрягає безпека авто(краш-тест), можливо і ціна

Порада покупцеві: По зовн. вигляду, комфорту, управлінню авто вище свого класу по комплектації основних вузлів все ж бюджетне авто, вибір все ж за вами але памятайте авто це ваша друга жінкаі не будете шанувати не буде віддачі, задоволення :)

Обговорити відгук про Chevrolet Aveo 2007

АЛЕКСЕЙ
06.04.2008

ЕЗЖУ КАЖДИЙ ДЕНЬ МАШИНА НОРМАЛЬНО УПРАВЛЯЕТСЯ ПРИ ПРОДАЖЕ ПЛОХО ОТРЕГУЛИРОВАЛИ КУЛИСИ ПРИШЛОСЬ ВИЗИВАТЬ МЕХАНИКА В ГАРАЖ УСТРАНИЛИ ЗА 5 МИНУТ БОЛЬШЕ ПРОБЛЕМ НЕ ВОЗНИКАЛО НАЕЗДИЛ 6000. читати відгук

хОЗЯИН аВЕО
17.04.2008

Вообщем автомобилем НЕ доволен, СПРОСИТЕ ПОЧЕМУ? Да потому! Пластик гавно, ходовая отстой, кузов - шкарлупка от яйца, больше 140 НЕ ЕДЕТ, сидушки скрипят, двери заднии ржавеют. . а так вообщем хорошая читати відгук

Продаж б/у Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo 2009 Chevrolet Aveo 4799$ 2009