Відгук Chery Tiggo 4 2022 1.5 бензин автоматична

Євген
Євген

27.11.2023

Рік, пробіг: 2022, 30.000 км

Без турбо мотору і нормальної коробки - тачка взагалі нікуди не їде, ще і в спеку на варіаторі у мене коробка падає в аварію і треба чекати декілька годин поки вона охолоне... Дилер знає про цю проблему але не поспішає її вирішувати, авто 2022 модельного року!

По підвісці, їдеш по враженням на середньому кросовері, а відчуваєш усі нерівності які тільки є, наче у якомусь Golf GTI, тільки там ти розумієш чому вона така жорстка, а тут на 17 колесах взагалі не зрозуміло.

Витрата палива на варіаторі - трасса десь 7-7.5, місто 9 по БК.

Із за своєї висоти дуже сильно автівку парусить, коли проїжджає фура, відчуваєш як авто розкачується, так само як що бічний вітер, на швидкості 110-120 авто постійно кудись здуває.

Позаду встановлена звичайна балка, коли проїжджаєш лежачій, підстрибуєш на задньому ряді сидінь аж до даху, дуже жорстко відпрацьовує підвіска.

За 30к кілометрів вже десь біля п'яти сколів по ЛК, але дякуючи богу не ржавіє.

За цей пробіг у мене перегоріла передня фара, задня фара, були питання по педалі тормоза, перегрів коробки влітку. Авто брав нове з салона.

Обговорити відгук про Chery Tiggo 4 2022

Danubecaptain

Справа в тому, що лампи в фарах сучасних авто (незалежно від марки) - ще те сміття. На Сітроені я за 13 років не міняв ні одної лампи. А на Рено - вже двічі в задніх ліхтарях і двічі у підсвітці номерного знака. Щоправда Рено вже теж має 11 років з копійками.

Егор
07.06.2021

История выбора была очень длинной. Основные параметры и желания - кроссовер, автомат (точно не робот), оснащение, внешний вид, надежность в бюджет до 20 000 у.е. (максимум со всеми растратами) и н читати відгук

Мар`ян
Украина, Львов
27.08.2021

Зовнішній вигляд та салон сподобались. Ззаді місця багато, багажник середній по велечині, хоча при подорожі на море (2 дорослих, 2 дітей) вмістилось все без проблем. Розхід в авто "цікавий": читати відгук

Продаж б/у Chery Tiggo 4

Chery Tiggo 4 2022 Chery Tiggo 4 13900$ 2022