Отзыв Chery Jaggi 2009 1.3 бензин на механике

влад

Трускавец

03.09.2012

Год, пробег: 2009, 25.000 км

Chery Jaggi 2009 - фото 1 Chery Jaggi 2009 - фото 2 Chery Jaggi 2009 - фото 3 Chery Jaggi 2009 - фото 4 Chery Jaggi 2009 - фото 5

холод їй не шкодить провірив -32 заводилась, в жару спасає кондиціонер. запчастини купити легко, сідає пятеро нормально потолок високий атмосфера авта нагадує опель кадет бензин їсть 92 економна з трускавця до ЖД у Львові 7.5 літра заміна мастила з масляним фільтром 40 грн + масло 150 грн. я думаю це дешево!!! З поломок було тільки одне замерзла резинка до вікна я опустив та відірвав потім приклеїв і все номально.

Якщо колеса накачені 1.8 мякая, як совецька шістка ВАЗ.

Мені здається треба проїхати 150000 може тоді китаєць змусить паказати свої слабинки що обідно всі бояться непопробувавши цю модель у роботі якщо окуратно без забивки авто можна їздити довго.

Совет покупателю: Не бійтеся колись японців теж боялись а ле вони доказали свою надійність ліпше новий китаєць чим застарілий москаль (авто) технологія іде вперед а в ЧЕРІ кондиціонер, гідроусілітель руля, центральний замок, електровікна, а головне потолок недавить на голову тобто дихати легше просторіше в салоні.

Обсудить отзыв про Chery Jaggi (S21) 2009

СЕРГЕЙ
19.05.2008

РАСХОТ ТОПЛИВА ВИШЕ ДО 10 ЛИТРОВ ПО ТРАСЕ 8 ПО ГАРАНТИИ ДЕЛАТЬ НЕ ХОТЯТ, МАШИНА ЖЕСТКАЯ, РЕЗИНКАМИ ОТ ДВЕРЕЙ СТИРАЕТ КРАСКУ НА КУЗОВЕ ПРОШЕЛ 10000 КМ читать отзыв

Серёжа
19.06.2008

Машинкой доволен:Хорошо слушается руля, хорошие тормоза даже без АВС, большой багажник 400л., комфортный салон, хорошо работает кондиционер и печка-реально холодно или жарко, машина не жёсткая-если отрегул читать отзыв

Продажа б/у Chery Jaggi

Chery Jaggi 2010 Chery Jaggi 900$ 2010