Відгуки про BYD F3 2007

На даний момент на нашому сайті додано 4 відгуків про автомобілі BYD F3 виготовлених в 2007 році. Ви також можете почитати відгуки про BYD F3 інших років виготовлення, наприклад в 2011 році або в 2008 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (4 відгуків)

Житомир
1.6 бензин, MT
2007, 32.000км
+10 / -3 BYD F3 2007

Купував дане авто у свого знайомого, який являвся його першим власником. З пробігом 25000 км. Не біт не крашен))) Всі діла . Конкурентами його на даний час вважаю фольксваген поло, кіа ріо, акцент і.т.д. Проданий в 2007 році. На той час його конкурентом вважаю шевролет лачетті, більш нічого не при читать отзыв

Юрко
Юрко

1.6 бензин, MT
2007, 74.500км
+22 / -0 BYD F3 2007

Машині 5 років. Хочу сказати, щоб Китайцям нормально ввійти у наш ринок перш за все необхідно подбати про насиченість ринку запчастинами і нормальними цінами на них, тоді машини будуть йти на ура! А ще щоб на наших СТО працювали не конюхи, то було б взагалі супер, але правда це проблема усіх СТО. Се читать отзыв

1.5 бензин, MT
2007
+151 / -1 BYD F3 2007

F3 - это не какая-нибудь китайская подделка, а добротный автомобиль, предназначенный для спокойной и размеренной езды. Собран довольно-таки аккуратно. А отсутствие «линолеума» на полу, «пластмассового дерева» и «дерматиновой кожи» в салоне уже радует. Хорошая шумоизоляция салона и добротная аудио читать отзыв

1.6, MT
2007, 45.000км
+24 / -7 BYD F3 2007

Эксплуатация автомобиля не доставила хлопот.Я поменял подшипник передней ступици на 40 т,а также проводил текущие замены масел и фильтров.В целом машина хорошая, но все-таки это Китай! читать отзыв

нові відгуки про F3 2007 року