Відгук Audi A6 2008 3.2 бензин автоматична

03.06.2015

Рік, пробіг: 2008, 115 км
Компл.: A 6 3.2 FSI
Кузов: універсал, 5 дв.

Придбав версію S line двигун 3.2 FSI, повний привід, спочатку мав надію поставити ГБО, але вартість ГБО виявилася далеко не дешевою, 2 000 долярів, тож вирішив що й так добре. Динаміка та керованість авто просто фантастика - 265 коней! Підвіска явно не для наших доріг - кліренс низький, ходова дуже жорстка, тож майстер порадив варіант заміни підвіски - в результаті на шроті взяв оригінальну ходову в версії "комфорт" плюс поставили оригінальні підкладки під задні пружини (10 євро), в результаті авто стало суттєво вище та м'якше, також планую поставити резину вищого профілю 60 замість 50 на диски 17, що також має додати м'якості ходу. Авто явно для душі. Так, дороге в обслуговуванні і розхід в місті великий (до 16) але воно того вартує! На трасі 8.8 максимум при доволі активній їзді.

дороге в обслуговуванні

Обговорити відгук про Audi A6 (C6/4F) 2008

Azazello

хау мач??

S_E_R_G_O

А смысл было брать s-line? Если нужна помягче и экономнее, то
Надо было сразу комфорт брать и дизель.

29.01.2009

Довелось ехать на таком автомобиле. признась вам что очнь и очнь возсторжен этим авто! мы езили в Харьков, по трассе чувствуешь себя настоящим королем трассы. читати відгук

Вадим
Россия, Калининград (Кенигсберг)
21.12.2011

Знаете я лично не знаю с этой машиной никаких проблем, хотя взял её с рук. Её пригнали из Германии и на спидометре уже было 164 тыс. км. но я давно хотел Ауди на дизеле, до этого у меня всегда были ав читати відгук

Продаж б/у Audi A6

Audi A6 2018 Audi A6 22900$ 2018