Відгуки про Audi A6 2001

На даний момент на нашому сайті додано 14 відгуків про автомобілі Audi A6 виготовлених в 2001 році. Ви також можете почитати відгуки про Audi A6 інших років виготовлення, наприклад в 2000 році або в 2002 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (14 відгуків)
+22 / -9 Audi A6 2001

Я не знаю на моё усмотрение ауди отличная машина, и вообще немцы хорошо делают машины, после продажи обязательно возьму ауди только годами новее, тут нечего сравнивать ауди есть ауди, и никакой японец в подмётки не годиться,решайте сами. читать отзыв

2001, 193.000км
+2 / -3 Audi A6 2001