Mitsubishi Арма Моторс

Mitsubishi Арма Моторс (044) 390-07-07

Арма Моторс презентує перший в Києві концептуально новий дилерський центр Mitsubishi, який побудований відповідно до найновіших корпоративних стандартів Mitsubishi Motors.

Звернувшись в дилерський центр Арма Моторс Mitsubishi, Ви будете приємно здивовані якістю обслуговування і наявністю численних сервісів, включаючи: кредит, лізинг, послуги trade-in, – які істотно спрощують процес вибору і покупки автомобіля.

Кожен співробітник чудово знає свою справу, і тому, під час пробного заїзду або огляду вподобаного авто, наші консультанти розкажуть Вам про всі тонкощі автомобіля, водіння і технічних характеристиках тієї, чи іншої моделі.

Окремої згадки заслуговує і сервіс – ми виконуємо гарантійне та постгарантійне обслуговування автомобілів Mitsubishi, діагностика, ремонт та інші технічні роботи для вашого автомобіляMitsubishi будуть проведені виключно компетентними та сертифікованими фахівцями за допомогою новітнього обладнання. Ми приділяємо цій стадії максимальну увагу саме тому, що точне визначення проблеми – запорука її раціонального вирішення.Автосалон Арма Моторс Mitsubishi стане гарантом надання якісних послуг в світі автомобілів. 

Графік  роботи
Пн-Нд.: 08:00-20:00 

читать дальше

Цены на модели Mitsubishi

Контакты

mitsubishi-arma.com.ua
  1. Mitsubishi Арма Моторс (044) 390-07-07
    Киев, Кольцевая Дорога, 18