Відгук Skoda Octavia 1999 1.9 turbo дизель механічна

Кагарлык

25.03.2013
Skoda Octavia

Рік, пробіг: 1999, 300.000 км

придбав майже рік тому, обирав довго октавія підійшла як найкраща по співвідношенню ціна/якість. Знайшов авто, яке дійсно довго стояло (за що потім трошки переплатив на запчастинах) попалася справжня чешка. за рік експлуатації довелося поміняти внутрішню гранату - винуватий сам оскільки не поїхав на СТО відразу після купівлі щоб змастити, задні амортизатори - колишній власник думав, що має в користуванні гольфа і тому ставив всі запчастини ходової з гольфа, подушку двигуна - схоже її не міняли з заводу просто зтрухла. Інші роботи по регламенту. І все за 45 тис.км. Більш надійної залізяки в мене не було, не зважаючи на те, що це дізель заводиться завжди навіть у сильний мороз, що щиро дивує товаришів які їздять кангу та берлінго. Окрема розмова розхід палива - мій рекорд 20 літрів на 450 км., що не може радувати після пасата В4 з його 8-10 л на 100 км. при цьому часто їжджу до Києва. Дуже великий , як для цього класу авто багажник. Про недоліки - дуже мало місця для пасажирів заді, однак на даний момент там їздить мій 1-річний син, тому для мене не критично. Попадання вологи до салону - ніяк не можу зрозуміти звідки вона береться причому проблема не лише в мене. Більш нарікань немає і маю надію не буде. В загальному враження від автомобіля який при нормальному, а саме головне вчасному догляді довезе будь-куди і за любих умов. Коли буду міняти авто, а це буде не скоро настоупним авто буде шкода октавія з дизельним двигуном.

співвідношення ціна/якість, розхід палива, доступність та відносна дешевизна запчастин.

1. мало місця заднім пасажирам.
2. попадання вологи в салон.

Порада покупцеві: як і в кожного б/у автомобіля дуже уважно дивіться на стан двигуна та кузова, якщо попадеться в нормлаьнмоу стані беріть не пожалкуєте.

Обговорити відгук про Skoda Octavia 1999

Belyaev

Расход на 1.9 TDI просто сказка!

Skoda Octavia

Николай
01.02.2009

надежный "трудяга" + уважаемый на дорогах. Удобный. Большой багажник.Модель еще выпускается и продается октавия тур - цена будет еще держаться (не чета японцам, которые меняют фейс каждые дв читати відгук

24.04.2008

Отличная машина, хорошо бежит по дороге у меня зделана шумка поэто еще и без шума + автоподготовка так что с музыкой читати відгук

Продаж б/у Skoda Octavia

Skoda Octavia 2014 Skoda Octavia 9300$ 2014