Відгук Renault Symbol 2003 1.4 механічна

Саньок

05.12.2010

Рік, пробіг: 2003, 160.000 км
Компл.: полная

На авто їзджу уже рік.Спочатку на робочій(1.4.инжектор.База).Сподобалось взяв і собі.Наматував до 200 км в день.За цей час поміняв тормозні диски, та радіатор.Машинко бомба.На світлофорі пустим можна потягатись зі середнім класом без проблем, розганяв до 165 км.на броварській окружній, мажливо і більше, але стоіть заводський обмежувач.На своїй поміняв резінки під стійкой і стаканом-пропав стук в колесах. Проблема потік радіатор пічки, або патрубок, потіють стікла це капец-Можливо хтось щось посовітуе.буду вдячний бо радіатор пічки коштуе 850 гривень.+зняття

Хороша динаміка.Тишина в салоні.Гарний обзір, хоч в мене і повністю тонована.

Розхляпуеться кулачок ричага передач.Мало місця на задніх місцях.

Порада покупцеві: Купляйте не пожалієте-ціна ланоса, девятки-але на 100% краще. Побажання колегам:На фірминих СТО-будуть здирати 2 більше.Найдіть собі одного мастера і з економите 60 відсотків.Також це стосуеться і запчастин.

Обговорити відгук про Renault Symbol 2003

Стас
09.02.2008

Отездил полтора года без проблем, авто нравится, хороший семейній автомобиль, расход город 8, 5л, траса 7л. читати відгук

Тарас
26.11.2008

Взял машину когда ей было 3 года, и на этот момент она проехала 50 тыс. Сейчас я ее продаю, на спидометре 102 тыс. За это время я несколько раз ездил в Крым (раза 4), один раз по замкам западной Украи читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016