Відгук Peugeot 408 2023 1.6 turbo бензин автоматична

14.09.2023

Рік, пробіг: 2023, 1.000 км
Двигун: 1.6 turbo бензин
Кузов: ліфтбек, 5 дв.

Витрата пального по місту: 9.5 л/100км, по трасі: 0.0 л/100км, середній: 0.0 л/100км

Вітаю усіх! Володію цим чудовим автомобілем який дарує емоції, як ззовні так і в салоні, в комплектації gt є все, оптика світить дуже гарно, круїз контроль працює коректно, камери 360 гарної якості, бездротовий карплей просто бомба, досить динамічний, всі на вулиці звертають увагу, місткий салон, зручні сидіння. проїхав лише 1000 км, тому поки рано робити якісь висновки, з досвідом експлуатації ще залишу відгук.

Приваблива зовнішність, гарна комплектація.

Порада покупцеві: При прийнятті оглядайте автомобіль, є косяки особливо на передньому бампері в контакті з крилом та фарами, зазорів немає і є зколи фарби, також в мене є недоліки та напливи лаку з мусором та раковинами в фарбі на даху, ніби фарбували, в салоні після покупки сказали що ми нічого не робили це так з заводу, написав притензію на завод але я думаю що ніхто з нею далі ніхто нікуди не пішов, напевно це просто Пежо… і для них це нормально на новій машині, це дуже спотворило відчуття від покупки автомобіля.

Обговорити відгук про Peugeot 408 2023

lahm

А перед оплатой не смотрели?

lahm, дивився, ньюанси на бампері були написані на акті прийому передачі, але я не думав що потрібно дивитись з товщиноміром усе авто як я написав стосовно даху, про це мені вже сказали мої товариші які клеїли антигравійну плівку після покупки, це моє не перше авто з салону

Jura

Якщо страхували каско то підключайте їх. Вони бистро розбируця чи авто не було в дтп до видачі власнику. В мого товариша була проблема купивши нову ауді а6, постійно запотівав задній фонарь. Розібрали багажну обліцовку а там рехтована корма. Як суть до діла авто впало з лафету коли везли. Тільки зарахунок каско вздрючили салон за цю махінацію, салон замінив авто і ще фінансові відшкодування були щоб далеко ця справа не пішла!

Jura, ні, я КАСКО не оформлював

TheMaximax1
05.03.2024

1. Внешность поразительно красивая. Моё впечатление таково, что выглядит 408 как натуральный суперкар. 2. Салон поразительно космический и красивый. 3. Подвеска жёсткая. Реальная жёсткая. 4. Динами читати відгук

Россия, Москва
28.05.2020

В настоящее время решил написать свой отзыв о покупке и эксплуатации данного транспортного средства. На дворе был конец января 2018 года, а как вы знаете что это самое спокойное время для покупки читати відгук

Продаж б/у Peugeot

Peugeot 508 2012 Peugeot 508 11800$ 2012