Відгук Opel Combo 2006 1.7 механічна

Opel Combo Tour
Opel Combo

Рік, пробіг: 2006, 150 км
Кузов: фургон, 4 дв.

місяць як маю Combo C 1.7CDTI, враженя від автомобіля ще ті.На вигляд справжній равлик тільки що ріжок нехватає. Буду порівнювати цей автомобіль з Caddy & transit Connect. Пригнаний комбік літом 2010 має повну коплектацію крім ел.зеркал, перероблений на пасажир(зробили якісно). Комбік на свої 1.7 має 100л.с при 4400об і 240крутячий при 2300об і двигун має 16V(данні вказано вірно). задня підвіска - балка на пружинах.(У Caddy & transit Connect рисора) спереді стойки. Аматор задній 600грн, термостат 200грн і є в наявності не треба чекати, .Слабе місце підвіски комбіка рульова рейка вона стої ть від корси В(корса легша і колеса на 14). По наших дорогах впевно тримається до швидкості 130км\ч.В поворотах не криниться із-за грузової підвіски, можна не переживать що перекиниться тут все О.К.Заводиться на холодну при -10 без пробле 3-чі свічками накалу і заводим у мене 150 тис пробіг, ні димка ні гореного запаху на холодну. У мене 15колеса на 5 болтах завдяки цьому комбік височенький.Гідрач працює з переміним тиском після 20км\ч з, являється важкість на кермі, зупиняємось і баранка крутится одним мізинцем.Зеркала великі видно від неба до задньої арки. Двигун ракета із-за ел.газульки вона дозволяє тільки після 2000об проснутись двигуну потім вас вжимає в спинку і ви насолоджуєтесь рокотом дизеля. Маю звернути увагу на довгі передачі це тільки для 1.7CDTI я перемикаюсь на 3000об, 2 до 50км\ч, 3 до 75км\ч, 4 до 105км\ч ну і 5 передача коли тахометр на 3000об то є зауважте 130 км\ч. Маю сказати що 5 ю користуюсь дуже, ну дуже рідко! Заднім пасажирам місця хватає, особисто у мене хоч конем гуляй, якщо сиділи 500мерсі то отак у мене місця заді. Двигун дуже відчуває яка залита соляра, міняти топ ливний фільтр разом і заміною масла не пізніше а фільтр тіки тої марки яка написана на корпусі ніякі там Фільтрони!. А ще буває що ламається виток на задніх пружинах звертайте увагу при покупці, поміняні значить грузили добре. У мене права пружина поміняна вже була з німеччини. Почуваєш себе за кермом як у легковому авто, єдине що комбік неповороткий радіус розвороту великуватий. Порівняно з Caddy & transit Connect комбік м’який, двигун по веселіше чим у конкурентів і гроші за нього платить менше а із запчастинами проблем нема . Зауважу що спочатку хотів Caddy але за ті гроші що вони продаються і без кандьора ні все таки комбо рулить

Через 5 міс. і 24 днів k@stя дописав: на 170 тис пробігу застучав задній супорт мабуть смазки недоложили 120грн і 1.30год все їду далі. Потім ліва тяжка рейки 90грн і два наконечника по 85грн пообіцяли шо на цій рейці ще тис 40 потім нада реставрувати (є маленький люфт на втулці)

Обговорити відгук про Opel Combo Tour 2006

Алина

згодна з усіма коментарями! хоч я й дівчина, але можу з впевністю сказати, що вона зручна м'яка і комфортна, дуже легка в управлінні, адже вона стала моїм першим авто, яким я вправно і уміло почала керувати. в обслуговуванні економна.

Проехал 200 тис. Очень понравилось.Согласен с описанием.

automan

190 тис пробігу відбулась реставрація рейки 850 грн. їдем далі

6200

накатал 80тис/км машина бомба

Аск

А у меня Рено Кенго 1.5.((( Я Вам завидую.

automan

230 тис пробігу останній рік катався з причіпом в якому стабільно було кіл 700. пре шо дурний на свої 1700куб. МАШИНА ГОВНО вечором глушиться , вранці заводиться і і так стабільно останній рік із 4х експлуатації. СКУШНО відчуваюмшо я вже всюди успів

Opel Combo

25.06.2010

как уже многие писали - отличный вариант для семьи+работы из всех машин такого класса конкурент только VW Caddy и то не во всем за 70000 км из серьёзных поломок - полетел гидравлический выжимной подши читати відгук

19.08.2010

Андрей: АВГУСТ 2010 -Проверял на прочность COMBO на торпеде была температура +38 жары, и загрузил товаром 800кг. Двигатель 1, 3 CDTI -ехал и не чувствовал что груженый, ехала как пустая, под высокую го читати відгук

Продаж б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5800$ 2007