Відгук Mitsubishi Outlander 2007 2.4 механічна

11.01.2010

Рік, пробіг: 2007, 37.000 км
КПП, привід: мех., повний
Компл.: sport

Я їздив 1 рік, купив з пробігом 2тис. км. , звукоізоляції не має, ходова на возі краще! Читав тут отзиви, що авто багато їсть не знаю, як в кого але мій мицик їв літом 11, 5 взимку 13, 5л., такий росхід вважаю цілком нормальним, потужності йому явно не вистачає, але трохи краще ніж форестер 2.0 без турбо. Гальма нормальні (можна сказати гарні), як не, як передні та задні дискові! Двигун хороший ні каплі масла! Проходимість повний відстій в порівнянні з форестером навіть не поряд(вибачте, але гівно!). На асфальті дорогу тримає гарно! Читав, що не всім подобається система кондиціювання, але в моєму авто клімат працював достойно! По кузову постійний бруд в задніх дверях в арках, хоч як ти не старайся, дуже-дуже маленький багажник з нову порівнюю з форестером , да доречі запасні частини також дорожчі ніж в субару - це мене шокувало! Ходова дуже жорстка, але притенцій не має!

Мотор слабенький, але працює гарно! Гарні гальма! Нормальний розход пального!

Шумний! Жорсткий! в середні дуже-дуже мало місця!

Порада покупцеві: Прочитайте даний відзив він один з найповніших мабуть тут і зробіть свій вибір!

Обговорити відгук про Mitsubishi Outlander 2007

степан

хто тебе з школи випустив? Першокласник грамотнише написав би ниж ти!

слабый мотор , первый отзыв, в котором это читаю, по моему мотор у него далеко не слабенький

mikev

механика 2.4? мальчик зачем писать глупости?

Виталий
20.09.2007

По немногу ездил на разных машинах но последние 10 лет на VW Гольфике 4. Поэтому сравнивать буду с ним хоть это и совершенно разные машины. Просто опишу свои субъективные ощущения. После Гольфа кажетс читати відгук

Геннадий
Украина, Донецк
16.01.2008

К автомобилю действительно нет претензий. За 9.5 тыс.км. показал себя с лучшей стороны. Мнение в отношении невыразительности внутреннего дизайна, считаю склонностью к "цыганскому тюнингу". В читати відгук

Продаж б/у Mitsubishi Outlander