Відгук Ford Transit 2005 2.4 механічна

01.11.2009

Рік, пробіг: 2005, 25.000 км
КПП, привід: мех., задній
Кузов: фургон, 5 дв.

Форд Транзит можна віднести до машин де ціна і якість авто зрівноважені . Я придбав Форда у 2007 році для перевозки будматеріалів, оскільки для будівництва приватного будинку така машина була необхідна, два роки вона від'їздила без ніяких проблем . Два рази ремонтував ходову, міняв вакуумний насос.. Я вважаю що на приїханих сто тисяч це не є так і багато. Двигун 2, 4 майже невбиваємий , возив деколи ним і 3, 5 тонни вантажу, 120 біжить без проблем.

Машина не дорога і відробляє вкладені кошти стократ. Я особисто задоволений машиною.

Слабеньке місце у двигуні - вакуумний насос,

Порада покупцеві: Купляйте не пожалієте , але двигун у такі машині повинен бути TDI , і недай бог купляти TDCI--- ви попали на ремонт форсунок, і алюминевої головки , яка не розрахована на таку потужнісь.

Обговорити відгук про Ford Transit 2005

redko.1980

а якщо 2.0 сдті.... як ходять

Украина, Хмельницкий
27.10.2007

неплохой автомобиль, достаточно мощный, хорошо управляемый, приятная эргономика панели, внушительная грузоподъемность.мне авто понравилось! читати відгук

Украина, Донецк
04.08.2008

Прекрасный автомобиль для обслужывания фирм с доставкой небольших грузов, также как семейный для работы и отдыха. Можно погрузить 600 кг груза и с маневренностью и экономичность доставить в любую точк читати відгук

Продаж б/у Ford Transit

Ford Transit 2012 Ford Transit 11100$ 2012