Відгук Fiat Punto Evo 2010 1.3 turbo дизель механічна

01.08.2017
Fiat Punto Evo 5-ти дверный
Fiat Punto Evo

Рік, пробіг: 2010, 300.000 км

Витрата пального по місту: 7.0 л/100км, по трасі: 4.3 л/100км, середній: 5.5 л/100км

Купив машину з пробігом по європейських дорогах, раніше мене лякали авто з таким пробігом (300тис), але зробивши огляд і повну діагностику виявилось, що авто практично в ідеальному стані. Турбіна працює тихо, без люфта, ланцюг ГРМ ще не мінявся і зайвих звуків не видає. За час ізди виявилось, що двигун зовсім не бере масла, хоча ізджу на різних швидкостях, навіть до 170-180 км.год. По комфорту дуже сподобалась мягкість ходу і відносно хороша шумоізоляція(на холостих в салоні двигуна практично нечути), на високих швидкостях дорогу тримає чудово. Запчастини по ходовій не дорогі, по інших агрегата не скажу, бо більше нічого не робив. Єдиний мінус який мене турбує, так це малий кліренс.

Комфорт. Економія палива. Вартість запчастин помірна.

Низький кліренс. В літню спеку риплять обмежувачі задніх дверей(при відкриванні), змазка допомагає, але не на довго.

Порада покупцеві: Авто варте уваги. Рекомендую! Це моє восьме авто, маю з чим порівняти!

Обговорити відгук про Fiat Punto Evo 5-ти дверный 2010

Правдоруб

Якщо не секрет, скільки вийшла з розмитненням та усіма податками? А по кліренсу - ставте гуму з трохи вищим профілем, повинно допомогти.

Abart

300тыс. В идеальном состоянии

Fiat Punto Evo

27.01.2012

Очень доволен своим авто! Цена - качество соответствуют. В начале был выбор между некоторыми авто, в том числе рассматривалась и Шкода Фабия, но выбор остался за Фиатом!!! Езжу на EVO чуть больше трёх читати відгук

Леша
Украина, Мариуполь
23.12.2011

Машина-бомба! Вхожу во все повороты с большой скоростью! Проехал 2000 не давая обороты более 3000! Затем слил масло! Разрезал масляный фильтр и увидел, что пыльцы много! Значит движки плохо обкатаны! Я читати відгук

Продаж б/у Fiat

Fiat 500 2013 Fiat 500 8900$ 2013