Відгук Audi 80 1992 2.0 механічна

26.03.2010
Audi 80

Рік, пробіг: 1992, 400 км
Компл.: Мінімум

Купив машишину післі ВАЗ 2109 після прикрого випадку, коли моя 2109 в зимку заглохла серед дороги з маленьким сином та дружиною за 120 км. від м. Києва. Після продажу 2109 та допомоги батьків довго думав, що купити Ланос (за 5700 поляка не купиш), лагуна француз несподобалась, пежо 605 дорого в обслуговуванні, знову ВАЗ - на одні й тіж самі граблі ненаступаю, пасат В3 теж не сподобавсь, знайомий недавно купив ауді 80 В3 1987р. карбюратор, і був дуже задоволений. Порадив мені задуматись про 80 В4 (оскільки батьки живуть в селі і часто машина їздить загружена різним провіантом) багажник здоровий і трансформація салону і місця в салоні більше чим в 2109, + гідропідсилювач керма та багато інши плюсів. Поюзавши нет знайшлась моя майбутня АВДОТЬЯ мотор 2, 0 моновприск, гідропідсилювач керма, якісне тонування (американка), сиг. та Ц.З. є , але не працюють чому сам поки що не знаю., бі ксенон (як виявилось на дальньому світлі одна лампа не працює), дорогий СД пррогравач, але погана акустика, денеде є подряпини але до грунтовки(навіть до цинку недостали (колишній власник ЖІНКА :-( ) ), тріснутий задній поворот, також як виявилось після покупки здохла передня права стойка, шарова пильник та тормозні колодки, думаю про погане досить. Після покупки по дорозі до Києва вирішив попробувати як машина набирає швидківсть і по одеській трассі на 5 швидкості (110 км.ч.) нажав педаль газу на більшу половину (забув добавити машина простояла перед продажем 2 місяці і не заводила внаслідок чого забився моноінжектор і були провали в роботі двигуна) наче спустили з цепа скаженого пла за декілька секунд швидківсь було 150 км.ч. дальше вирішив не пробувати на такій ходові. Після приїзду в Київ Замінив мастило(мобіл 1 10 В40-185 грн.) фільтр масляний-35 грн., колодки тормозні передні СКТ-120 грн., передні стойки + відбійники + пильники- 60грн. (вартість стойки 250 грн. 1 шт.), шарову 50 грн. Б/У, + присадка для промивки інжектора лікві молі - 75 грн., + пильник наружної гранати, як виякилось колишній господар машини помив її зимою і поставив на ручне гальмо а потім за допомогою буксиру хотів розклинити ручний тормоз, як наслідо стертий задній скат в одному місці, хто їздив на таких колесах зрозуміє, після проведення незначного ремонту і проїхавши буквально 20 км. по місту машина ожила: ходова працює нормально хоч трішки жорстка, провали в роботі двигуна пропали, після ВАЗ 2109 Ауді В4 просто УРАГАН. Звичайно це, ще невсе що хочеться та потрібно замінити, але відчуваю, що ця машина в мене на довго. Якось привикаєш до неї з перших кілометрів їзди.

Комфортна, практична, досить актуальний дизайн, дуже дуже дешеві зачастини (деякі навіть дешевші ніж на 2109), а ресурс запчастин набагато біше ніж в ТАЗАХ, за кермом відчуваеш себе як на відпочинку, в салоні все зручно і на своїх місцях, ЯКІСТЬ металу кузова дуже не високому рівні (двохстороннє цинкове покриття).

Єдиний мінус цього авто це те, що їх не випускають всі остальні проблеми можливо вирішити самому, якщо руки ростуть нез Ж.........

Порада покупцеві: Шановні не купляйте наші ТАЗИ АНУСИ (конструктор збери сам, відро з болтами та гайками) купляйте нормальну іномарку хоч і стару, повірте мому гіркому досвідові, з економоте : гроші, час, нерви. Ауді 80 В4 зроблено людьми для людей.

Обговорити відгук про Audi 80 1992

Audi 80

05.05.2008

Хороша машинка. Кузов стойкий к корозии, просторный салон, вместительный и трансформируемый багажник. Мотор економичный и тяговитый, а так же надежный. Кстати, радуют цены на запчасти. А вот ходовая ( читати відгук

Валера
13.08.2008

Машина хорошая, но хочется уже поновее.Мы ее купили 3 года назад, и она до сих пор нас радует.При скорости 180км\ч она уверенно держится на дороге. читати відгук

Продаж б/у Audi

Audi A6 2017 Audi A6 20000$ 2017