Відгук ЗАЗ 1102 Таврия 1994 1.1 бензин механічна

Олександр

12.01.2010
ЗАЗ 1102 Таврия

Рік, пробіг: 1994, 120.000 км

Придбав автомобіль, щоб їздити за грибами і по господарських справах. Навіть не сподівався, що Таврію можна ще якось використовувати. Виявилось, що користуватись доволі приємно, а як для двох осіб і не дуже дальніх поїздок (до 100 км) автомобіль просто чудовий. Бензину бере мало (за містом літом вкладався в 5.5, а це в мене основний пробіг, тому що живу за містом), можна лишати де завгодно, на подвір'ї багато місця не займає (поставив його під намет з літнього пивного майданчика). Літом навіть вирішили з дружиною, що поїдемо на "Таврії" до Криму - бо їхали на місяць, а брати авто на прокат на місяць трохи дорого, крім того, збирались покататись по гірській місцевості. Машина все витримала, єдине, що було важкувато - їхати вночі (вдень дуже важко, бо жара, а вночі складно, тому що світло не дуже потужне і двигун з коробкою досить шумні). Але після того, як доїхали, то побували всюди, де хотіли. І навіть не знаю, чи на іншій машині таке би вдалось без зайвого напруження (наприклад до Мармурової печери під'їхати, або з симферопільського базару пів машини фруктів везти). Крім того, навіть в незнайомому місці можна машину лишити і особливо за неї не переживати (головне не забути, де поставив :-) ). Машина в мене майже півтора року, проїхав біля 15 тисяч. На ремонт і запчастини пішло біля семиста гривень (втягуюче реле, гальмівні передні колодки, промивка карбюратора, резонатор і хвостова секція вихлопної системи, трос зчеплення)

- економність - низька вартість запчастин - дешева в ремонті і обслуговуванні - зручні передні сидіння - малий зовнішній габарит при достатньому внутрішньому об'ємі - відсутність проблем з паркуванням великий простір для багажу

- стійкість на слизькій дорозі (очевидно, за рахунок короткої бази) - шумна коробка - слабе світло - відчутно недостатня потужність, особливо при підйомі у гору (при підйомі на Ай-Петрі практично вище третьої передачі не перемикався) зимою довго треба гріти

Порада покупцеві: Перед придбанням заженіть на естакаду або до знайомого автомайстра, щоб подивився. Якщо великих проблем немає (прогнивання, деформації, ...) то можна сміливо брати. Якщо навіть щось і вилізе, то полагодити не складно і не дорого. Заливайте добру моторну оливу (краще напівсинтетику). Залив Хадо - ефект відчув майже відразу.

Обговорити відгук про ЗАЗ 1102 Таврия 1994

777Александр777

Владелец Таврии с лета 2010, машина 1995 года выпуска, хочу сказать по поводу света-- я поставил новые галогенки и поменял стекла на самих фарах---- свет бомба

777Александр777

И генератор с москвича)))

ЗАЗ 1102 Таврия

СЕРГЕЙ
05.08.2008

ЭТО МОЙ ПЕРВЫЙ АВТОМОБИЛЬ, ПРОЕЗДИЛ НА НЕМ БОЛЬШЕ ГОДА, БЫЛО И ПОДВОДИЛ, КОПАЛСЯ, ЛАЗИЛ ПОД НИМ, НО И ОПЯТ ПРЕОБРЕЛ. читати відгук

Иван
11.10.2008

до 50000км, идеал!!!!! после если вы не живёте в Запорожье (там запчастии обслуживание копейки даже для студента) - вы любитель конструкторов, как и я! читати відгук

Продаж б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1500$ 2013