Отзыв ЗАЗ Sens 2014 1.3 бензин на механике

ЗАЗ Sens Hatchback
ЗАЗ Sens

Год, пробег: 2014, 5.000 км
Компл.: lux

Мої перші враження від данного авто, можна сказати, неоднозначні). До сенса користувався матізом, тож і враження складаються на основі попереднього авто. Що подобається: комфортніша, більший багажник, більш стійка на дорозі, що не подобається: більша витрата палива (особливо якщо поспішаєш), здається що у матіза кермо без ГУРа легше ніж тут з ГУРом, можна сказати що через 3 міс. і 5000км полізли мілкі болячки (спідометр, замок багазника) ніби то і дріб"язок та все ж...

А загалом нормальне авто, нічого поганого сказати не можу, в його ціновому діапазоні немає з чого вибирати))). Не хочу нікого образити, але ціновий конкурент СК))) взагалі не розглядався після того як тільки я опинився в салоні цього дивовижного авто, враження - навіть в матізі більше місця...

Більш детальний відгук напишу після більшо пробігу, зараз тільки враження ).

Комфортна підвіска, стійкість на дорозі, порівняно не дорога.

Витрата пального (в не економному режимі), дитячі болячки зразу після купівлі, має схольність глохнути (а після цього кермо і гальма - просто дубіють).

Обсудить отзыв про ЗАЗ Sens Hatchback 2014

rekbr03

У МЕНЯ тоже жрал бензин проехал 1000 км и решил проверить клапона после проверки окозалось что их не кто не ригулировал два зажатых и два отпущеных посла легулировки упал расход значительно и машина просто полетела теперь регулировка на 5000 км реально нужно смотреть клапана только у толкового мастера тоже был растроен вялой ездой и расходом топлева но теперь я свое мнение поменял это машина любит регулировку клапонов

28_01_85

У мене таке саме була,після регулювання все ок,набагато тихіша і оберти стали плавнішими

ЗАЗ Sens

василий
Украина, Донецк
31.03.2014

Сегодня приобрел Сеню (31.03.2014) за 82.5 т грн - есть все кроме внимания от УкрАвто - т.к. я у них не заказывал допов и полной антикорки с подкрылками (1500+600) ни сигнализаций ничего - то рамки по читать отзыв

viktor
Украина, Фастов
13.04.2014

Читал все отзовы, боялся брать, но по ситуации, которая сложилась с поднятием доллара - не было выхода. Рискнул и взял и не пожалел - все в норме, и коробка после 400 км проблем не создает, как писали читать отзыв

Продажа б/у ЗАЗ Sens

ЗАЗ Sens 2013 ЗАЗ Sens 4700$ 2013