Відгуки про Volkswagen Golf Plus 2008

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Volkswagen Golf Plus виготовлених в 2008 році. Ви також можете почитати відгуки про Volkswagen Golf Plus інших років виготовлення, наприклад в 2007 році або в 2009 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Жора
Жора
1.6 бензин, MT
2008, 147км
+6 / -2 Volkswagen Golf Plus 2008

Вітання всім хто хоче придбати недороге і надійне авто. Маю досвід володіння і експлуатації: NIssan Almera 1.6M - 2003; Honda Accord 2.0M - 2006; BMW 325 - 1997; MB190 - 1998; Mitsubishi Outlander 2.4 - 2008 і тд., Про німецьку якість нагадувати не варто, звісно дорожче ніж корейці і інші, проте в п читать отзыв

Денис
Денис
Полтава
1.9 дизель, MT
2008, 67.000км
+3 / -3 Volkswagen Golf Plus 2008

Проехал 67000 и появился непонятный СВИСТ. В сервисном центре сказали турбина, но многие другие говорят и нет. Поменяю по гарантии турбину напешу. А так машына огонь. Зделал диогностику подвески, подвеска что новая, (ПО НАШЫМ ДОРОГАМ((() правда жостковатая. читать отзыв

Влад
Влад
Одесса
1.9 дизель, AT
2008, 2.500км
+140 / -0 Volkswagen Golf Plus 2008

Первая любовь пришла к этому автомобилю когда увидел Golf Cross.Ведь совершенство форм сдесь идеальное,добавьте немецкое качество и лаконичность.Но так как я фанат дизелей купить такую машину было нереально.И вот под Новый Год мы с женой попали в автосалон где стоял на акционной продаже именно Гольф читать отзыв

нові відгуки про Golf Plus 2008 року