Отзывы Volkswagen Cross Polo

Решили приобрести Volkswagen Cross Polo? Сомневаетесь в выборе? Читайте отзывы владельцев ФольксВаген Кросс Поло на нашем сайте - узнайте плюсы и минусы этой модели ФольксВаген. Наш каталог автоотзывов поможет Вам сделать правильный выбор с учетом опыта и советов владельцев Volkswagen Cross Polo. Из года в года как комплектация так и качество Кросс Поло может меняться, поэтому мы предусмотрели поиск отзывов по году выпуска автомобиля. Чтобы сэкономить время, отсортируйте отзывы по полезности, которую определили другие посетители нашего сайта.

2008, 23км
+7 / -3 Volkswagen Cross Polo 2008

Являюся власником машини 2роки, за цей час наїздив 20тисяч км.,коли в машині було 4и чоловіка а в багажніку мішок картоплі, переключився на спорт, швидкість 120-130 км польот норм : ) !!! Зимою проблем немає взагалі -30 заводиться з першого разу, але всеж таки рекомендую прогріти 5ть хв. інакше буде

2010, 23км
+11 / -9 Volkswagen Cross Polo 2010

Сподобалась 1.2 TSI AT (105 коників бенз але кажуть що розхід масла тохи більший но це фігня 8 ) Саи являюсь власником бензинового моторчика 1.4 2008 року випуску ( самого норм ) : динаміка на ура (спорт режим), розхід тоже гуд орінтовно 5-6 л в звичайному (економ режим) думаю тут теж з цим все грає

AT
2008, 22.000км
+4 / -2 Volkswagen Cross Polo 2008

Перша машина - девятка 1999р Друга - Гольф 3 1998р Третя БМВ 320 2001р Четверта -Поло Кросс.. Червень 2008 року. Купив машинку на початку літа. По перше хотілося чогось новішого. Влюбився з першого погляду... Купляв в Києві так як в нас - моделі не було. На початку був дуже задоволений машиною. Але:

2009, 1.000км
+6 / -0 Volkswagen Cross Polo 2009

Машинка просто супер! От вже катаюсь коло місяця, ніяк натішитись неможу! 1,4 цілком хватає, покищо не ганяв (обкатку хотьби 5000 наїздити) Пробував на спортивному режимі, при кікдауні розгін просто взривний, навть із 3ма людьми в салоні!!! 6-ти ступка тіптрон просто супер, переключення взагалі неві

новые отзывы о Volkswagen Cross Polo