Відгук Volkswagen Caddy 2008 2.0 turbo дизель механічна

Volkswagen Caddy Kasten
Volkswagen Caddy

Рік, пробіг: 2008, 141.306 км
Кузов: фургон, 5 дв.

До Кадика були і іномарки і екземпляри сімейства Ваз. Почав шукати машину простору з невеликим витратом палива. Придивлявся на кенго берлінго та інші машини такого класу але все воно було не те. Натрапив на Кадик з 2-х літровим турбодизелем 103 кіловата двухзональним кліматом весь ел.пакет є все крім круїза але впринципі він і не дуже потрібний для наших "гарних" шляхів. Коробка 6-сти ступка. Машина як ракета. Купляв вже перероблений на пасажира рік тому. За час експлуатації поміняв: рейку контакців на свічки (окислився один з контактів і один циліндр погано працював з перебоями) разом з роботою обійшлося в офіціала 600 грн. масло фільтра. На днях був на СТО бо щось почало підстукувати в передній ходовій. Можу сказати так, що рік їзди по нашим дорогам мені обійшовся в один сайлентблок, а так по машині проблем невиникало ніразу. Минулої зими під снігом простояла більше 2 тижня. Прийшов, відчистив, сів і завелась з пів тика, всетаки, що 2х літровий турбо, то 2х літровий турбо. При обгоні проблем невиникало ніразу. Їхав на 5й передачі трішки дотиснув педаль газу і все маневр завершено. 6-ту включаю рідко бо по паспорту якщо не помиляюсь швидкість має бути за 110 км і більше... Нажаль дорожнє покриття бажає бути кращим. Про розхід. Місто: 6.5-7 на 100 км, трасса 5.1-5.8 на 100 при швидкості 90-100 км год. Про шумоізоляцію: нажаль все в житті приходить з досвідом. Шумку треба робити полюбому особливо задні арки. але це тре робити коли машина ще в грузовому варіанті, бо зривати ковролін вже якось не хочеться. Аудіо: не знаю як у кого моя проста штатна магнітола і штатні колонки певно куда краще за дорогі системи по чіткості і якості низів і високіх частот. слухати таке одне задоволення. В машині в стандарт комплектації є система ISP яку можна примулово відключити і тоді машина робиться ще більш веселішою і жвавішою. Ця система працює в парі ще з якоюсь, бо на першій передачі сильно двигуном не крутнеш, душить, але чарівним натиском кнопки спокійний норов перетворюється на озвірівшого пітбуля який тільки мріє як зжерти шини. Вибачте за таке))) Колеса R16 205/55.

Як каже слоган: volkswagen. das auto. Заправляйте гарну соляру і машина буде бігати і Ви не будете знати горя.

Обговорити відгук про Volkswagen Caddy Kasten 2008

Volkswagen Caddy

Андрей Харьков
15.12.2008

Автомобиль БОМБА, что может быть лучше "немцев", два авто на руках и два продал уже-выкатал за 2года по 170000км и ничего ВООБЩЕ!!!!! такчто могу сказать я очень доволен.Хотите получить качест читати відгук

22.05.2009

Достаточно громко работает двигатель, если это дизельный вариант, если бензин 1, 6 то работает тоже не очень тихо но еще и не тянет, хотя смотря с чем сравнивать. Заявленный расход совпадает. Бедновато читати відгук

Продаж б/у Volkswagen Caddy