Отзыв ВАЗ 2115 2009 1.6 бензин на механике

Сергій Shtokajlo

Тернополь

28.12.2013

Год, пробег: 2009, 80.000 км

Вирішив поділитися своїми враженнями про даний атомобіль. вибрав його через кілька причин, але основна була - це наявна сума грошей і потрібно було автомобіль для робочих цілей, оскільки в місяць потрібно було проїжджати близько 2500 - 3000 км. і не по найкращих наших українських дорогах. Було багато варантів, але зупинився на ваз 2115, і... на мою думку автомобіль застарілий, перш за все морально. Відносно того чи виправдав автомобіль мої сподівання, то можна сказати що так. Проте для себе, для сімї ваз 2115 не підходить. Комфорту практично не має... Пічка проте гріє добре, це єдиний плюс, про що можу сказати. А решта мінуси на мою думку: шумоізоляція, герметичність салону, місце для задніх пасажирів. За час експлуатації мій автомобіль набігав більше 50000 км. і за цей час проводив заміну опроного підшипника, термостат, і задні дрені ручки, розхідники не враховую. В загальному вважаючи, що пробіг не малий проте поломок серйозних не було, тфу, тфу, тфу. А от дрібні поломки: дверні замкм задніх дверей, стонцени (пружини) кришки багажника, "флажок" в бачок для омивання скла, задні плати де стопи-повороти, одним словом помломки не великі і практично без проблемні по їх вирішенні. Їжджу практично весь час з крейсерською швидкістю, заливаю А 92 на Вог.

Високий кліренс, вмістимий багажник, неприхотливий двигун до бензину, доступні розхідники, деталі, запчастини.

Шумоізоляція, мало місця в салоні, слабке місце дверні замки, герметичність салону, ОДНИМ СЛОВОМ 0 КОМФОРТУ!

Совет покупателю: Вирішувати кожному самостійно і добре зважити всі за і проти, оскільки можна знайти як 100 "за" так і "100" проти даної моделі. Особисто я вважаю, що якщо правильно експлуатувати "пятнадцятку", то вона служитеме довго.

Обсудить отзыв про ВАЗ 2115 2009

Алекс
Украина, Донецк
17.12.2009

За 9 месяцев прошел 17 тыс. Авто бейнч - не подводило! По трассе - 190 км. На дороге ведет себя отлично - не виляет и четко держится! Формы - бомба - Приора отдыхает. читать отзыв

Артурыч Кузмич
Украина, Енакиево
04.03.2012

На пятнахе катаюсь три года за это время меня не подводила, меняю только расходники заливаю АИ-92. Машина шустрая не уступает по динамики бюджетным иномаркам, радует расход у меня в среднем до 7л. Отли читать отзыв

Продажа б/у ВАЗ 2115

ВАЗ 2115 2010 ВАЗ 2115 6800$ 2010