Отзыв ВАЗ 2114 2011 1.6 бензин на механике

Валера

Ивано-Франковск

12.02.2012

Год, пробег: 2011, 12.000 км

Як би мав більше у.е. взяв би Мерседес кубік... До цього була Аскона 88р., Гольф 98, Ауді В4 94р... Як би не ці історії про електронну педаль газу-був би на 99% задоволений. Друг взяв на 3 тижня швидше - машина не їде , джекічян горить на станції вже все робили, а зараз кажуть проводку міняти. У мене спочатку засвічувався чек але на рух авта невпливало... з часом знайшов закономірність від палива (лив все і всюда до 4000км) зараз лише 92 на ВОК... проблем ніяких... Це автомобіль для роботи... Брати ланос чи Авео переплачувати на 10-20 штук гр. і ходити розказувати які вони комфортні нема сенсу... комфортний Ленд Круйзер, Ескалейд і тп. а всі тазіки до 10000 уе (деякі більше) однакові.

Ціна...
хетчбек.
Проблем з електр. немає.

Можливі проблеми з Електронною педаллю.

Совет покупателю: Якщо вибір до 100 000 гр. - то кращого немає... от тільки електроніку треба перевіряти перед покупкою.

Обсудить отзыв про ВАЗ 2114 2011

ВКЛ

Откуда электронная педаль газа? У меня 2114 конца 2011 г., не заметил чтобы она была электронная. На тест-драйве WV Polo седан раза три глох из-за этого устройства. На новой 2114 ничего подобного не заметил. Или хорошо сделали, или у меня старая добрая механика.

ВКЛ

В течение 5 лет была 2114. Ни разу не заливал 92-й. Только 95-й но на Окко, ВОГе, как крайний вариант - Овис. Проблем не было.

Це вже залежить від заправки...на однакових ВОКах можуть по різному розбавляти...Знаю багато людей що перейшли на 92 і проблем 0. В кожного свій підхід основне щоб працювало

b_dominik

який бензин краще підходить для цієї моделі: 95 чи 95Євро ? Скільки у вас брала бензину на обкатці ?

Алекс23

С 2011 года у всех 2115 педаль электронная

2 місяця тому після залив на ВОГ повну хірню. після чого я став лити 92 на укрнафті. Розхід по БК у Вересні 8.5л. На обкатці незвертав уваги. Все залежить від манери їзди. По трасі до 6л., якщо ганяти 12-13л. Раджу поставити БК. А якість бензину залежить наскільки його розбавляють на даній заправці, а назва Вог, Окко, Лукой чи Нафта на це не впливає. Доведено на власному прикладі

b_dominik

поки що можу сказати що бензин у райцентрі гіршої якості чим в обласному центрі, дійсно не залежить від вивіски на азс

Виталий
Украина, Харьков
28.12.2011

В декабре 2011 г. приобрел 2114 с двигателем 1, 6 на 14" дисках 175/65 R14, бортовым компьютером, противотуманками и т.п. в "люксовой" комплектации. До этого была 2114 1, 5л в базе 2006 г читать отзыв

Егор
17.06.2012

Скажу кратко и по сути! Озвучу тут проблему которая возникла у меня и еще нескольких человек! Т.к. интересует именно решение вышесказаного! В принципе тачка ЯД. Мне нравиться, работаю в такси, любл читать отзыв

Продажа б/у ВАЗ 2114

ВАЗ 2114 2010 ВАЗ 2114 3600$ 2010