Відгук Toyota Hilux 2012 3.0 дизель автоматична

Рік, пробіг: 2012, 28 км
Двигун: 3.0 дизель
Компл.: Lux
Кузов: пікап, 4 дв.

Здраствуйте. Вирішив і я написати свій відгук про даний автомобіль, бо коли сам шукав інфу про машини в даному класі, то майже нічого не знайшов. Машину купив в ОД в квітні 2012 р., а зараз на спідометрі 28 434 км, тому думаю вже можна робити якісь висновки. Це друга машина в сім'ї (на свята і задницю возити Тойота Камрі 50), купувалася для роботи, бо приходиться багато їздити (майже кожен день), в будь-яку погоду, в більшості випадків по неасфальтованим дорогам, але й ті зараз мало чим відрізняються від асфальтованих))) Дуже довго думав, що купити для роботи, одне точно знав, що потрібно повний привід і дизель. Так як наступило "покращення життя"))) паркетники вирішив відкинути, і з практичних міркувань звернув увагу на пікапи, приходиться дуже часто перевозити якийсь вантаж, і наявність у них кузова робить це можливим і зручним. Купив Тойота Хайлюкс, тому що маю досвід експлуатації Тойота Камрі 40 і 50, а ще авторитет цієї моделі (подивіться Топ Гір) зароблений за експедицію на північний полюс, але на остаточне рішення вплинула пропозиція від салону (сам в шоці, такого від них не очікував, тим паче що там же само купував Камрюхи і тоді за все довелося платити). За комплектацію Lux і двигун 3.0 вони безкоштовно встановили мені гумові коврики, сигналізацію, затонували, пакет хром (хромове оброблення ручки дверей, заднього борта, протитуманок, решітки радіатора, повітрозабірника, передніх фар, стопів і т.ін.), а на бокові підніжки, фіксатор вантажу в кузові, поліетиленове покриття ванни кузова і жорстку кришку кузова зробили 50% знижку. Звичайно для цього треба було нагадати їм, що я в них купив уже 2 машини ну і трохи славно попросити))). Набір опцій в даній комплектації самий більший і тобі датчики дощу, парковки, світла, повний електропакет, підігрів сидінь, клімат, шкіряний салон, аудіо система Тойота тач і багато іншого, не буду все перечисляти, хто зацікавиться той знайде і почитає. Але найголовніше, що в цій машині залишився старий добре випробований повний привід із механізмом ручного блокування диференціала, а не якийсь там автоматичний, потужна рама, нерозрізний мост. Двигуна вистачає з головою, байдуже що там лише 172 к.с., зато крутний момент у 350 Нм доступний уже із самих низів (приблизно 1500 оборотів), хто в цьому розуміється той мене пойме. Тяга як в трактора. Динаміки машині вистачає з головою, ніколи не хвилююся за обгін, хіба що в салоні 5 чоловік масою по 90 кг в середньомі і в кузові 1т вантажу, ну тоді треба розраховувати обгін зараня. Коли машина пуста, то на швидкості здається, що трохи закидає задок, що ходова трохи жорстка, але тільки в кузові є вантаж, машина не їде а пливе, як катер))). Ями машина відпрацьовує навідмінно, пробити підвіску неможливо. Місця в салоні багато, ззаду також. На серйозне бездоріжжя і в серйозне болото попадати ще не доводилось, але відколи машину експлуатую, то ще ніразу ніде не застрягав, благо кліренс в машині 220 мм, цієї зими проблем з проходимістю теж не виникало. Возити вантаж в кузові одне задоволення, якщо він негабаритний фіксатором зафіксував, якщо габаритний фіксатор зняв, поліетиленове покриття ванни кузова дає змогу не дряпати фарбу на кузові, дуже корисна штука, ну і кришка теж не дасть вам змоги возити в кузові воду від дощу чи листя із якимось сміттям, чи все це разом взяте. Розхід повністю залежить від дорожніх умов і манери водіння. Я належу до врівноважених водіїв із короткочасними проявами агресії, заправляюсь Мозирською соляркою тому в мене середній розхід 9.5-10 л на сотню, але я живу в селі. кілька разів бувало їхав в дощ по болоті і давав машині капця))) то розхід показував 14.5 л. По трассі приблизно 8-8.5л, але повторюсь, що все залежить від дорожніх умов, манери водіння і завантаженості авто. При паркуванні і маневруванні дуже допомагає камера заднього виду і парктроніки. Щодо кузова то макксимум, що я туди завантажував, це 1.2т і як на мене можна було ще, але при такому вантажі треба акуратно їхати, щоб не полопали ресори. Мені машина дуже подобається, вона підходить для мого роду зайнятості повністю і машина комфортна, хоча і коштує недешево. До керування треба звикнути, бо це не гоночний авто і навіть не легкова машина. Вібрації не відчуваються, шумоізоляція теж на рівні. Ніяких проблем не було, лише ТО 1 в якому все по регламенту і все. Масло в нормі. Може щось забув, вибачайте))

Раціональність.
Динаміка.
Проходимість тощо.

Плюси настільки великі, що мінуси цього авто майже непомітні.

Обговорити відгук про Toyota Hilux Double Cab 2012

VOVANETIAGA

нормал отзыв...нехай гарно служить..

Mihaylovich

этот расход был указан на полном приводе ? ? ?

Sergyk63

Думаю, что нет, ибо Хайлакс заднеприводной до тех пор, когда водитель сам не подключит полный

Toyota Hilux

Украина, Белая Церковь
19.09.2013

Этим летом стал вопрос покупки нового автомобиля. Так как нужно многовато кататься по плохому асфальту или вне его, то нужна была крепкая, выносливая, полноприводная машина с большим клиренсом и багаж читати відгук

Іванко
Украина, Иллинцы
02.10.2014

Усім привіт. Вирішив поділитись своїми враженнями від Тойота Хайлакс 2.5 дизель МТ. До цього їздив на Фольксваген Кадді 2008 2.0 дизель, якип купив новий в ОД. Я б і ще їздив би на ньому (пробіг на мо читати відгук

Продаж б/у Toyota Hilux

Toyota Hilux 2015 Toyota Hilux 35000$ 2015