Відгук Suzuki Vitara 2016 1.6 бензин механічна

Херсон

12.11.2018

Рік, пробіг: 2016, 68.000 км
Компл.: GL

Витрата пального по місту: 7.8 л/100км, по трасі: 5.5 л/100км, середній: 7.0 л/100км

Обирав саме комплектацію GL через її ціну. За 17 тисяч жоден інший виробник не запропонує такий двигун і кліренс. Плюс японська надійність. За 68000 змінив тільки задні гальмівні колодки. Із часом додав зовнішні елементи тюнінгу, змінив штатну магнітолу на андроід ГУ із камерою заднього огляду, поставив лед дхо. Тепер машинка виглядає нічим не гірше за більш дорогі комплектації. Кліренс та висока посадка дозволяють спокійно відчувати себе на наших дорогах. Для молодої родини із однією дитиною це прекрасний варіант що за ціною, що за об'ємом салона. Мені із зростом 185 см місця вистачає із головую, як і дитині на задньому раду. Керування відмінне, кермо не ватне, прекрасно відчуваєш керованість, в поворотах навіть на великий швидкості машина тримається просто шикарно (думав після седана в цьому плані будуть проблеми). Для повного щастя не вистачає тільки круіза та задніх елктросклопідйомників.

Ціна, ціна, ціна. Кліренс, висока посадка, регулювання керма за виносом і висотою, регулювання сидінь за висотою, двигун на 117 кс, багато місця на передньому і задньому рядах.

Валка на нерівній дорозі, посередня шумоізоляція. Все, реально більше мінусів немає.

Порада покупцеві: Якщо зайвих грошей немає, то краще взяти GL, а згодом додавати опції за своїми бажаннями. За великим рахунком в комплектації GL+ є тільки круїз, який не можна доставити в GL.

Обговорити відгук про Suzuki Vitara 2016

Василь К

ну і в вас кондюк, а в дорожчій комплектації клімат і його як опцію на жаль не доставиш ніяк.
Д речі в Sx4 в базі і круїз і задні склопідіймачі, то був здивований що в ва стого нема, хоча тими функціями і так не користуюся

Василь К, клімат це той саме кондиціонер. На робочому авто у мене клімат і я ним користуюсь тільки в ручному режимі, адже ненавиджу, коли система сама вирішую що вмикати. Особливо взимку, коли клімат може навіть охолоджувати салон, адже йому здається, що я хочу 28 холоду, а не 28 тепла. Тому окрім естетичного вигляду, із клімат-контролем нічим не краще, ніж без нього.

Василь К, ну сх4 в базі на 4 тисячі дорожче.

Ярослав
09.10.2016

Вибирали автомобіль для частих поїздок з не повним завантаженням (2-3 людини) по місту і області, з урахуванням глибини ям і якості наших доріг звичайні авто С класу відпали через кліренс (сід, пежо 3 читати відгук

Сімон Вісловухий
25.12.2016

24.12.16р. субота. Сузукі Вітара. На спідометрі – 976 км і у понеділок поїду на нульове ТО у центр Сузукі, Київ. Авто купив 5.12.16р., але через певні причини катався останній тиждень, а перед цим лиш читати відгук

Продаж б/у Suzuki

Suzuki Ignis 2005 Suzuki Ignis 3950$ 2005